Tredu » Yhteystiedot » Koulupsykologit ja kuraattorit

Koulupsykologit ja kuraattorit

Opiskelijahuoltoon liittyvää yleistä palautetta ja kysymyksiä ottaa vastaan erityispalvelupäällikkö Marja Nurmi-Vuorinen marja.nurmi-vuorinen@tampere.fi, p. 040 6723225

TAMPERE

Tampereella sijaitsevien toimipisteiden kuraattorit ja psykologit

YMPÄRISTÖKUNNAT

Ikaalinen

Laura Järvinen, kuraattori, p. 044 7306 371, laura.jarvinen(at)ikaalinen.fi
Reeta Karttunen, koulupsykologi, p. 044 7306 493, reeta.karttunen(at)ikaalinen.fi

Kangasalan toimipiste

Vesa Silvennoinen, kuraattori, p. 050 410 0959, vesa.silvennoinen(at)kangasala.fi
Sanna Veistaro, koulupsykologi, p. 040 133 6833, sanna.veistaro(at)kangasala.fi

Lempäälän toimipiste

Johanna Virtanen, kuraattori, p. 050 3839 336, johanna.virtanen(at)lempaala.fi
Meeri Virtanen,
psykologi, p. 040 1337 766, meeri.virtanen(at)lempaala.fi

Metsätien toimipiste, Ylöjärvi

Pirjo Sistola, opinto-ohjaaja p. 040 701 2040

Nokian toimipiste

Salla-Maria Lehtinen, kuraattori, p. 040 133 4751, salla-maria.lehtinen@nokiankaupunki.fi
Sanna Pikku-Pyhältö, koulupsykologi, p. 040 133 4750, sanna.pikku-pyhalto(at)nokiankaupunki.fi

Oriveden toimipiste

Saara Kärkkäinen, kuraattori, p. 050 572 6942, saara.karkkainen(at)orivesi.fi
Pauliina Sarviluoma, koulupsykologi, p. 040 133 9231, pauliina.sarviluoma(at)orivesi.fi

Pallotien toimipiste, Ylöjärvi

Pauliina Laivo, koulupsykologi, p. 040 133 4532, pauliina.laivo(at)ylojarvi.fi
Mikko Salmela, kuraattori, p. 050 535 4284, mikko.salmela(at)ylojarvi.fi

Virtain toimipiste

Soili Ykspetäjä, opinto-ohjaaja p. 044 766 4463
Taina Puumala, kuraattori, p. 044 715 1426 taina.puumala(at)keiturinsote.fi