Tredu » Yhteystiedot » Koulupsykologit ja kuraattorit

Koulupsykologit ja kuraattorit

Sähköpostit ovat muotoa etunimi.sukunimi@tampere.fi. Poikkeukset sähköpostiosoitteissa ovat nimien vieressä.

TAMPERE

Ajokinkujan toimipiste

Mira Kumpula, kuraattori, p. 040 868 7566
Marja Nurmi-Vuorinen, koulupsykologi, p. 040 672 3225

Hepolamminkadun toimipiste

Suvi Nuppola, kuraattori, p. 040 828 1477 (Kone- ja metalliala, pintakäsittelyala, puuala, sähkö- ja automaatiotekniikka, ICT, muovi-ja kumiala)
Tiina Lehto, kuraattori, p. 040 800 7872 tiina.m.lehto(at)tampere.fi (Elintarvikeala, painoviestintä, koru- ja metallituoteala, logistiikka, kiinteistönhoito, Teknillinen lukio)
Mia Wiljakka, koulupsykologi p. 040 800 4892
Anna-Maria Rajala, koulupsykologi (sähköala), p. 040 806 3915

Koivistontien toimipiste

Maria Poutanen, kuraattori, p. 050 409 4905
Marja Nurmi-Vuorinen, koulupsykologi, p. 040 672 3225

Pirkankadun toimipiste (asiointi Santalahdentien toimipisteessä)

Lea Lekkala, kuraattori p. 040 800 4546
Noora Suomilammi, koulupsykologi, p. 040 801 6383

Pyynikintien toimipiste (asiointi Santalahdentien toimipisteesssä)

Tuula Konsti, kuraattori, p. 040 801 2664
Johanna Lepo, koulupsykologi, p. 040 837 7151

Santalahdentien toimipiste

Tuula Konsti, kuraattori, (lähihoitajaopiskelijat), p.040 801 2664
Lea Lekkala, kuraattori, (kauneudenhoitoala,lentokoneasentajat), p.040 800 4546
Johanna Lepo, koulupsykologi, (Sairaalankadulta siirtyneet lähihoitajaopiskelijat), p. 040 837 7151
Noora Suomilammi, koulupsykologi, (Pyynikintien lähihoitajaopiskelijat, kauneudenhoitoala, lentokoneasentajat), p. 040 801 6383

Sammonkadun toimipiste

Katja Ritamäki, kuraattori, p. 050 341 3160
Mira Heikkinen, koulupsykologi, p. 040 673 5920

Tredu Mediapolis

Lea Lekkala, kuraattori p. 040 800 4546
Noora Suomilammi, koulupsykologi, p. 040 801 6383

Åkerlundinkadun toimipiste

Salla Kananen, kuraattori, p. 050 409 4906
Noora Suomilammi, koulupsykologi, p. 040 801 6383

YMPÄRISTÖKUNNAT

Ikaalinen

Laura Järvinen, kuraattori, p. 044 7306 371, laura.jarvinen(at)ikaalinen.fi
Reeta Karttunen, koulupsykologi, p. 044 7306 493, reeta.karttunen(at)ikaalinen.fi

Kangasalan toimipiste

Vesa Silvennoinen, kuraattori, p. 050 410 0959, vesa.silvennoinen(at)kangasala.fi
Sanna Veistaro, koulupsykologi, p. 040 133 6833, sanna.veistaro(at)kangasala.fi

Lempäälän toimipiste

Essi Lehtiö, kuraattori p. 050 383 9336 essi.lehtio(at)lempaala.fi
Maiju Janhunen, koulupsykologi, p. 050 383 9726 maiju.janhunen(at)lempaala.fi

Metsätien toimipiste, Ylöjärvi

Pirjo Sistola, opinto-ohjaaja p. 040 701 2040

Nokian toimipiste

Salla-Maria Lehtinen, kuraattori, p. 040 133 4751, salla-maria.lehtinen@nokiankaupunki.fi
Sanna Pikku-Pyhältö, koulupsykologi, p. 040 133 4750, sanna.pikku-pyhalto(at)nokiankaupunki.fi

Oriveden toimipiste

Saara Kärkkäinen, kuraattori, p. 050 572 6942, saara.karkkainen(at)orivesi.fi
Pauliina Sarviluoma, koulupsykologi, p. 040 133 9231, pauliina.sarviluoma(at)orivesi.fi

Pallotien toimipiste, Ylöjärvi

Pauliina Laivo, koulupsykologi, p. 040 133 4532, pauliina.laivo(at)ylojarvi.fi
Mikko Salmela, kuraattori, p. 050 535 4284, mikko.salmela(at)ylojarvi.fi

Virtain toimipiste

Soili Ykspetäjä, opinto-ohjaaja p. 044 766 4463
Taina Puumala, kuraattori, p. 044 715 1426 taina.puumala(at)keiturinsote.fi