Hae
Valikko
a a

117 Tredun opiskelijaa juhlii valkolakkia tänä lukuvuonna

Julkaistu 15.5.2019 13.55

Tredusta kaksoistutkinnon eli ammatillisen perustutkinnon ja ylioppilastutkinnon suoritti tänä vuonna yhteensä 117 opiskelijaa. Syksyllä valmistui 10 ja keväällä 107 opiskelijaa.

Onnea valmistuville teksti ja ruusu kuvassa.
 

Onnea uusille ylioppilaille!

Valmistuneiden nimet:

Ahola Anu (Kaksoistutkinto)

Alarautalahti Maija (Kaksoistutkinto)

And Emilia (Kaksoistutkinto)

Andelin Jenni (Kaksoistutkinto)

Anttila Valtteri (Kaksoistutkinto)

Birkman Jere (Kaksoistutkinto)

Eljaala Vilma (Kaksoistutkinto)

Elomaa Emil-Kalle (Kaksoistutkinto)

Franssila Emilia (Kaksoistutkinto)

Hakanpää Niklas (Kaksoistutkinto)

Halonen Henna (Kaksoistutkinto)

Harakkamäki Pinja (Kaksoistutkinto)

Hasunoja Olavi (Kaksoistutkinto)

Hautakoski Leevi (Kaksoistutkinto)

Hautamäki Tuomas (Kaksoistutkinto)

Havanka Hilda (Kaksoistutkinto)

Havu Veikka (Kaksoistutkinto)

Heilala Tessa (Kaksoistutkinto)

Heinonen Laura (Kaksoistutkinto)

Hietikko Anton (Kaksoistutkinto)

Hussein Ubeid (Kaksoistutkinto)

Ikonen Emma (Kaksoistutkinto)

Ilmast Maksim (Kaksoistutkinto)

Iso-Tuisku Elli (Kaksoistutkinto)

Isosalo Atte (Kaksoistutkinto)

Jokela Susanna (Kaksoistutkinto)

Jääskeläinen Mona (Kaksoistutkinto)

Jääskeläinen Salli (Kaksoistutkinto)

Kalmu Nea (Kaksoistutkinto)

Kangas-Lahti Rasmus (Kaksoistutkinto)

Karmala Miia (Kaksoistutkinto)

Kaseva Julia (Kaksoistutkinto)

Kaski Neea (Kaksoistutkinto)

Kellokoski Emil-Oscar (Kaksoistutkinto)

Kemppainen Joonas (Kaksoistutkinto)

Kivistö Joni (Kaksoistutkinto)

Klemola Nelly (Kaksoistutkinto)

Kujala Tomas (Kaksoistutkinto)

Kuorinki Milja (Kaksoistutkinto)

Kuusijärvi Laura (Kaksoistutkinto)

Kuusisto Krista (Kaksoistutkinto)

Lehtimäki Sabrina (Kaksoistutkinto)

Lehtinen Eerika (Kaksoistutkinto)

Lehtinen Miro (Kaksoistutkinto)

Lehtonen Annimaaria (Kaksoistutkinto)

Lehtonen Saga (Kaksoistutkinto)

Lehtonen Topi (Kaksoistutkinto)

Leino Saana (Kaksoistutkinto)

Lepistö Iida (Kaksoistutkinto)

Leponiemi Tiia (Kaksoistutkinto)

Leppälä Mikko (Kaksoistutkinto)

Leppänen Veera (Kaksoistutkinto)

Luhta Stiina (Kaksoistutkinto)

Lumia Mauri (Kaksoistutkinto)

Lähteilä Kalle-Johannes ((Kaksoistutkinto)

Malm Aku (Kaksoistutkinto)

Marikko Tuomas (Kaksoistutkinto)

Matikka Jami (Kaksoistutkinto)

Meriluoto Iikka (Kaksoistutkinto)

Mikulcik Laura (Kaksoistutkinto)

Moisio Emilia (Kaksoistutkinto)

Motin Milla (Kaksoistutkinto)

Myyryläinen Roosa (Kaksoistutkinto)

Mäkelä Otto (Kaksoistutkinto)

Mäkinen Tanita (Kaksoistutkinto)

Niemi Jenna (Kaksoistutkinto)

Nieminen Enni (Kaksoistutkinto)

Nuottila Lauri (Kaksoistutkinto)

Ojala Kasmir (Kaksoistutkinto)

Oravasaari Riku (Kaksoistutkinto)

Otonkorpi Annika (Kaksoistutkinto)

Pakkanen Annu (Kaksoistutkinto)

Paloniemi Ville (Kaksoistutkinto)

Petranen Ida (Kaksoistutkinto)

Pietilä Eerika (Kaksoistutkinto)

Pihlajamäki Aleksi (Kaksoistutkinto)

Pluuman Eveliina (Kaksoistutkinto)

Pohja Eetu (Kaksoistutkinto)

Rannanvirta Jasse (Kaksoistutkinto)

Ranta Eemeli (Kaksoistutkinto)

Rättyä Leevi (Kaksoistutkinto)

Saari Riku (Kaksoistutkinto)

Saarinen Salla (Kaksoistutkinto)

Sainio Jonna (Kaksoistutkinto)

Salo Melina (Kaksoistutkinto)

Salo Sani (Kaksoistutkinto)

Saukko Katariina (Kaksoistutkinto)

Savolainen Sara (Kaksoistutkinto)

Siiki Henna (Kaksoistutkinto)

Sivenius Niko (Kaksoistutkinto)

Soininen Simo (Kaksoistutkinto)

Syväoja Sinimaria (Kaksoistutkinto)

Talvivaara Nelli (Kaksoistutkinto)

Tapio Elina (Kaksoistutkinto)

Tiitola Waltteri (Kaksoistutkinto)

Tuomaala Jere (Kaksoistutkinto)

Tuomaala Niko (Kaksoistutkinto)

Tuominen Ella (Kaksoistutkinto)

Tuominen Mimmi (Kaksoistutkinto)

Usvajärvi Niko (Kaksoistutkinto)

Vehmasaho Demi (Kaksoistutkinto)

Vienola Mona (Kaksoistutkinto)

Viitakangas Emma (Kaksoistutkinto)

Vireaho Valtteri (Kaksoistutkinto)

Viskari Leevi (Kaksoistutkinto)

Ylistenniemi Joni (Kaksoistutkinto)

Äijö Matias (Kaksoistutkinto)