Treduun valitut

Julkaisemme yhteishaun opiskelijavalinnan tulokset tällä nettisivulla 16.6.2022. Julkaisemme vain niiden henkilöiden nimet, jotka ovat antaneet luvan nimen julkaisuun. Hakija saa Opintopolusta tiedon valintatuloksesta sähköpostiinsa, jos on antanut hakulomakkeella sähköpostiosoitteensa.

Yhteishaussa Treduun valitut 2022

HUOM! Julkaisemme vain niiden henkilöiden nimet, jotka ovat antaneet luvan julkaisuun.

  • Ajoneuvoalan perustutkinto

    Aaltonen Akseli Onni-Oliver, Aaltonen Harri Daniel, Annala Julius Kristian Mathias, Arraste Pihla Maaret, Auru Luka Sameli, Bas Ilyas, Corell Matias Heikki Vihtori, Evdokimov Roman, Gijsbertse Nick Steven, Haapala Oscar Wiljami, Hannola Onni Rikhard, Heino Niilo Antton, Helén Leevi Elias, Hosseini Fardin, Huttula Essi Amanda, Jalonen Akseli Aaro Herman, Jansson Juliaana Fanni Sofia, Jokinen Tony Mikael Elmeri, Jokinen Veeti Aleksi Immanuel, Kahilaluoma Iida Sofia, Karppi Toivo Ilmari, Katto Samuel Veikko Johannes, Kauppinen Jaakko Olavi, Kiiski Leo Anttoni, Koivistonalho Amanda, Koivumäki Belinda Aleksandra, Koivuniemi Eetu Antero, Koskela Luka Aleksi, Koskinen Ronja Kristiina, Kosonen Milla Susanna, Lahti Ville Veli Mikael, Lehtonen Venla Katariina, Lod Kim Alexander, Manninen Elli Hannamari, Marttila Reko Anton Oliver, Mäki Riku Petteri, Mäkinen Eetu Mikael, Mäkinen Veeti Veikko Tapani, Mörsky Manta Daniela, Nieminen Oskari Juhani, Nousiainen Ella Maaria, Orelma Viljami Matti Olavi, Parkko Lenni-Kalle Kalevi, Partanen Milja Aino Elina, Perkko Elisa Claudia, Permi Antti Juho Valtteri, Pesonen Elias Ilmari, Pihlaja Jesse Jasper Johannes, Puhakka Aatu Juhani, Puurunen Ninni Aurora, Rajakoski Kasper Arvo Johannes, Rautalin Akseli Lauri Wihtori, Rinne Iiro Antero, Riutta Leevi Timo Tapio, Ruuska Altti Onni Mikael, Sauramäki Otto Joonatan, Savijärvi Lukas Valtteri, Siltanen Ville Juhani Nestori, Soini Jesse Kristian, Soppa Arttu Otto Hermanni, Säike Jiro Jesper, Takala Miska Matias, Tanhuanpää Siiri Emilia, Tapiola Teemu-Santeri Uljas, Tarvonen Aada Amalia, Tiira Elmeri Jermu Ensio, Timperi Topias Jeri, Turkka Tiitu Elina Josefiina, Turunen Touko Ville Ilmari, Vainioranta Juuse Alvar, Virtanen Arvo Aatos Artturi, Volanen Oona Marjukka, Vuollet Jelena Jasmin, Ylönen Santeri Ville Ilmari

    Talotekniikan perustutkinto

    Aaltonen Valtteri Veikko, Abuga Botrus James, Diallo Alpha Boubakar, Eloranta Justus Santeri, Felhi Jasin Sami, Hartman Patrick Eemil, Heikkilä Joona Antti Aleksander, Heinämäki Ilari Matias, Hellman Oliver Mauri Kalevi, Hietaniemi Eppu Oliver, Honkaniemi Joonas Mikael, Kaipio Elias Aaron, Kaljuste Josep Rein, Kemppainen Veeti Benjamin, Kiikka Jerry Jasper Juhani, Kiviniemi Jami Henrik Mauritz, Koivisto Lauri Matti Kristian, Kuisma Valtteri Elmo Matias, Kulojärvi Vikke Eemeli, Kurvi Severi Aaron Eevert, Kyrönviita Luka Ukko Mikael, Lahtinen Vili Ilmari, Lempinen Leo Eemil, Ljubarets Martin, Luukkonen Jesse Nante Julius, Mertajoki Mikko Matias, Michelsson Roope Anton Leonard, Palmroos Richard Robin Dimitri, Pekkarinen Lenni Pyry Johannes, Pitkänen Nicolas Henrik Johannes, Ranta Lassi Teemu Elias, Rinta-Valkama Aapo Sameli, Roine Miska Juhani Tapani, Ruusela Julius Jere Olavi, Salmesvuori Kaapo Kasimir, Sarsenbayev Diar, Seppälä Sami Vilho Elias, Siekkinen Valtteri Eemil, Sillanpää Rasmus Kalle Anselmi, Sjöblom Elias Emeril Alexander, Sydänlammi Miiko Ilkka Lauri, Tirkkonen Miro Eemil Olavi, Verho Oskari Veli-Pekka, Villamo Roope Kristian, Virta Saku Kristian, Yliheljo Elias Samuel, Äijö Jooa Milo Oliver

  • Elintarvikealan perustutkinto

    Aittomäki Olivia Alexandra, Al Saraifi Nuralhuda Thulfiqar, Cheikh Alchra Raghad, Heikkinen Seela Helena, Jaakkola Ella-Emilia, Koskinen Julia Susanna, Kraiwas Waraporn, Kukkonen Matilda Lilian, Lampi Lotta Tuulia, Lehtonen Sofie Elisabeth, Lindroos Natalie Jasmin Elisabeth, Muotio Eelo Samuel August, Mustafa Samia, Määttä Iida Maria, Nikkarinen Juri, Novikov Lev, Peltola Viivi Martta Anneli, Penninkangas Milja Iida Aurora, Rantanen Aleksi Johannes, Safari Vahed, Saltbacka Elviira Neela-Helena, Savola Maria Aleksandra, Sjöberg Larisha Anette Elisabeth, Syren Sanna Anita, Tuomola Ruska, Yli-Heikkilä Milja Maria Aliisa

    Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

    Abdulhusein Mohammed Radhi, Adam Murad, Al Maeeh Ahmed Abdul Amir Jaber, Bamberg Niklas Lauri Mikael, Haapala Jonne Juhani, Hamdan Hattab Ammar, Heino Kasperi Matias, Helin Wiivi Peppi Olivia, Kaarela Ville-Veikko Johannes, Kaeramaa Markus, Koivuniemi Joonatan Jetro Juhani, Koski Jukka Johannes, Koskinen Kuura Justus Kristian, Kuokkanen Simo Santeri, Kylliö Laura Orvokki, Kämäräinen Aki Kristian Aleksanteri, Lahtinen Matias Niilo Nestori, Lahtinen Venni Anselmi, Lahtonen Sere Samuel, Lakka Vilho Aksel Antton, Lampela Emil Mikael, Lampinen Sami Johannes, Lipiäinen Eemeli Mikael, Mallander Patrik Peter Sebastian, Mauriala Samuel, Mäkisalo Matias Isto Eevert, Mörsky Jenna-Marie, Nikkonen Miko Matias, Nyman Eelis Leo Matias, Oksman Kimmo Tapio, Paasivirta Elias Ilmari, Paloniemi Roni Juhani, Pekkala Eeli Aatos Allan, Peltomaa Annamette Aada Alisa, Pienimäki Lauri Oskari, Ratinen Lucas Jesse Kristian, Romppanen Aatu Eemeli, Ruohomäki Oliver Akseli, Saarilampi Ville Juhani, Savilepo Arttu Johannes, Soukka Jesse Emil, Souru Akseli Pyry-Pekka, Taivalaho Tuukka Timo Tapio, Taskinen Niklas Onni, Teittinen Leevi Valtteri, Teno Kasperi Topias, Tuominen Julius Aaron Wihtori, Tähti Lassi Eemil, Uusitalo Markus Paavo Mikael, Viljanmaa Elmer Erland, Ylenius Jimi Topias Aleksanteri

    Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto, AMK-polku

    Curri Enes, Heikkilä Juho Henrik Tapani, Ilomäki Hermanni Iiro Pekka, Kariniemi Waltteri Risto Evert, Kortesniemi Jimi Jesper, Laaksonen Lauri Sakari, Lahti Miko Arvo Jalmari, Lehto Niko Henrik, Petäjistö Emerik Jaakko Eemeli, Pirilä Tuukka Matias, Rantala Leevi Vihtori, Roito Roope Eevert, Vanhamäki Luca Emil Oliver, Varonen Samu Viljami, Vuorio Miro Julius, Väyrynen Sienna Maria Natalie

    Laboratorioalan perustutkinto

    Al Mohamed Beniin Saad Aziz, Ala-Marttila Kiia Ellen Kristiina, Al-Banna Naba Adel Rashid, Al-Zeiny Hoda Abbas Mekki, Hietaniemi Maija Elviira, Kautto Sini Unelma Orvokki, Konttinen Saimi Alina, Leinonen Hilma Irmeli Naavatar, Leppänen Emmi Amalia, Myrskylä Onni Marius, Mäkinen Santtu Juho Mikael, Rantanen Rasmus Jeremia, Salosara Verner Aleksi, Subin Sofia, Vist Kristjan

    Logistiikan perustutkinto

    Abdilrasoon Rida, Aberra Kaleb, Ahola Mila Lumia, Al-Attar Muemel Sadi, Andersson Eppu Antti Iivari, Baylis Elias Martin, Bom Sampo Juhani, Dawit Tsegay, Eronen Iina Maarika Elisabet, Gebreslasie Ermias, Habiyakare-Nshimiyimana Fidele, Hakkarainen Anni Katariina, Heinonen Justus Veli Olavi, Heinämäki Eero Juhani, Heybetoglu Ceng, Hietakangas Tomi Petteri, Hiltunen Peetu Mikael, Hiukkamäki Konsta Teemu Kristian, Hussien Zana, Hyyryläinen Perttu Juhani, Isosalo Eero Juhani, Joensuu Antti Olavi, Jokinen Emilia Anneli, Kalajainen Samu Sebastian, Kalliokoski Oona Aino Julia, Kettinen Jonne Julius, Kinnunen Miikka Johannes, Kirjonen Panu Taavi Johannes, Koivumäki Eemeli Aleksanteri, Koskinen Joonatan Jeremias, Kuokka Atro Oiva, Kuuluvainen Aleksi Topias, Kärki Janita Justiina, Laakso Elias Ville Petteri, Lahti Nuutti Vihtori, Lakkala Aliisa Aino Orvokki, Laurikainen Katri Erika Tuulia, Lehikoinen Severi Toivo Santeri, Lehto Joni Tapio Mikael, Liikanen Eveliina Lotta Katariina, Lindström Jasse Jeremias, Lintulahti Tuomas Olavi, Lobanov Ilia, Lähteenmäki Ada Sanni Josefina, Mansikkamäki Anssi Johannes, Matula Kiia Katariina Henriikka, Metsälä Noel Heikki Mikael, Mäkelä Alex Mikael, Niemelä Arttu Valtteri, Nurmi Ronja Elisabet, Perko Otso Ilmari, Raima Maisa Meeri, Raita Alex Boan, Raitakari Melinda Milana, Rajamäki Mika Martti Viljami, Ranta Otto Sebastian, Rantanen Mari Reeta Aleksandra, Rissanen Milana Vanita Pricilla, Ruokosuo Siiri Julia Josefiina, Räisänen Jasmin Sara, Salminen Eeli Aaron, Salomaa Martti Tapani, Seilistö Niko Johannes, Siikanen Saara Helena, Siitonen Jesse Johannes, Sivenius Akseli Sulo Ensio, Steffen Alexander Martin, Suomela Teemu Simo Santeri, Tenkanen Eemil Toivo Aleksanteri, Tiikko Henri Juhani, Tiikko Miska Aulis, Tiistola Teemu Timo Juhani, Vuorinen Robert Viljami

    Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

    Ahonen Aino Maria, Eriksson Henna Linnea, Eskola Anttoni Jani Juhani, Haapakoski Tuure Armas Taneli, Hautala Anna Ilona, Hirvelä Ilona Helena Marjaana, Hirvonen Mimosa Pilvi Maria, Honkala Mitja Oliver, Häkkänen Julia Eveliina, Jussila Oiva Manuel, Kiuru Siri Katriina, Kortteinen Sara Aurora, Kukkonen Lenni Seemi Ensio, Lahtinen Samu Petteri, Lehtimäki Sanni Tuulikki, Mattila Hilla Sanelma, Miikkulainen Elias Filip, Moilanen Anjo Riitta Katarina, Mustafa Tomas Isak, Mäkinen Sissi Selina Hannele, Nyholm Okko Samae, Palojärvi Anni Pauliina, Pirttilä Aapo Toivo Matias, Rentola Anniina Maaria, Romppanen Elmo Antti Aleksander, Saarivirta Pinja Aurora, Seppälä Onni Juhani, Siren Aada Emilia, Syrjä Leevi Johannes, Sääskilahti Justus Erno Eelis

    Prosessiteollisuuden perustutkinto

    Eronen Gabriel Jonathan, Helander Veeti Kristian, Huurne Juho Antero, Hyvärinen Wertti Antero, Kess Alex Juhani, Lohilahti Miina Matleena, Niiranen Joona Einari, Ojala Enni Marlena, Pesonen Jami Pyry Tapio, Pimiä Jasper Juhani, Poikkimäki Adina Emma Linnea, Rahkamaa Jooa Alvar Petkanpoika, Salmi Anni Olivia, Savila Risto Eeles, Seppi Urho Aleksi, Välkkilä Tuomas Kari Petteri, Äikäs Vilma Alma Ilona

    Pintakäsittelyalan perustutkinto

    Aalto Pinja Taimi Alexandra, Adeeb Mohammed Alisa, Ahlberg Siiri Johanna Elisabet, Aulamo Julia Olivia, Brusila Sara Emilia, Heinonen Jemina Pauliina, Heiskanen Aapi Ilmari, Helmivuori Viivi Aada Maria, Huitula Sonja Ilona, Husseini Mostafa, Hyvönen Ami, Janhunen Oskari Paavo Antero, Kataja Elli Helmi, Kivimäki Kiia Marja, Korkeamäki Alina Elisabeth, Leppä Jonna Erika, Leppänen Janette Sofia, Makkonen Leevi Tapio, Moilanen Ada Aleksandra, Mykkänen Milla Annika, Mäkinen Sara Julia, Mäki-Opas Oona Joanna, Niemelä Verneri Samu Johannes, Niiniaho Rianna Emilia Tuulikki, Poutala Aamu Emilia Ellinoora, Pääjärvi Milla Kristiina Anneli, Raik Dagne-Laura, Ristilä Suvi Irene, Salahandinova Valerija Angelina Viktorija, Soltin Iida-Sofia, Sukanen Milla Matilda, Toivanen Maisa Ilona, Tukiainen Alisa Helena, Viitanen Tino-Kristian, Virtanen Milja Sofia, Vuorenluhta Miisa Merika Eveliina, Vuorenmaa Siiri Sarianne

    Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan perustutkinto

    Järvinen Osku Miro Matias, Plumberg Nico Anthony, Tuohisto Sini Alina, Tuomi Aaro Elias Valtteri, Yliluoma Jesse Emil Juhani

    Puuteollisuuden perustutkinto

    Kyllönen Eetu Juhani, Naski Joonas Jouni Kalevi, Saikanmäki Aapo Joel Jalmari, Selander Sara Selena

    Rakennusalan perustutkinto

    Aho Eemeli Armas, Alberm Mosa Waad Mamdooh, Erander Eemil Armas, Haapala Jessica Kristiina, Haapio Kiia Kristiina, Halmesaari Joona Pyry, Hasan Islam Ahmad, Heulamaa Jan Markus, Hoikkanen Aatu Oskari Matias, Hoseini Abolfazl, Husso Nea Elisabeth, Hyvönen Elias Ilmari, Inhilä Juho Valtteri, Järveläinen Julius Toivo, Kaivanto Jaakko Juhani, Karhunen Iiro Elmeri, Kaunisto Oskari Arttu Ilmari, Kemppainen Veeti Ville Valtteri, Keränen Luca Patrick Johannes, Kinnunen Alex Edvin, Konttinen Topias Benjamin, Korhonen Veeti Olavi, Kortesluoma Kimi Antero, Kähkönen Roni Mikael Matias, Lahdensivu Leo Oliver, Laine Kasper Sakari, Lehto Daniel Veli-Emil, Lehtonen Matti Hermanni, Luoma Riku Petteri, Mäenpää Christian Erik Richard, Mäkinen Miro Patrik Kristian, Mäkinen Veeti Valtteri, Ojala Nuutti Nicklas, Pajula Venla Emilia, Pesola Severi Pekka, Rapo Oliver Kari Hermanni, Riekkoniemi Jouko Benjamin, Rjabov Mattias, Sahi Teo Oliver, Saksala Teemu Tapani, Saukko Perttu Rafael, Takalo Iiro Matias, Tarvainen Hermanni August, Tiihonen Kalle Oskari, Timonen Juho Jaakko Petteri, Viitamäki Venla Aurora, Waziri Aminullah

    Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

    Aaltonen Akseli Johannes, Alanen Veeti Viljami, Denisov Niklas Santeri, Depner Tara Mikaela, Eerola Ben Albert, Forsström Daniel Alexander, Gourlay Tomi Kieran, Gröhn Pauli Sakari, Hämäläinen Danjel Kristof, Hämäläinen Eetu Elmeri, Hännikäinen Aleksi Olavi, Juntunen Eelis Onni Johannes, Järvinen Milja Marjut, Kalmakurki Kaius Kustaa, Kess Ossy Waltteri, Koistinen Vili Valentin, Kriikku Samuel Jussi Johannes, Kurki Minni Lumikukka, Lehtonen Saku Joakim, Lentolehto Enni Oona Elviira, Lindgren Alvari Nuutti Ensio, Luukkonen Aaro Noel Tapani, Löytty Elias Leo, Mauriala Daniel, Metin Berkin Batu, Mikkola Juho Lauri Martti, Mikkola Luka Patrick, Mäkitalo Elias Santeri, Niemi Pinja Juulia, Nieminen Tatu Rikhard, Niittylahti Tiia Ellen, Nyberg Nils Gustav Wilson, Nyppeli Valtteri Samuel, Ojastenmäki Tobias Olavi Josef, Opas Matias Eero Tapani, Pere Otso Jouko Tapio, Perttula Ville Robert, Pieniluoma Joonas Arttu Mikael, Pritsi Joonas Eero Johannes, Saarinen Rasmus Oscar Eliel, Saarnisto Joona Samuel, Sarparanta Olivia Alise Matilda, Siiskonen Severi Arvi, Sirmer Darja, Tamsi Paavo Einari, Tuurna Fanny Matilda, Vaara Sini Liisa Maria, Vaarala Samuli Onni Viljami

    Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto, konesähkö

    Aaltomaa Arttu Eino, Annala Aatu Oskari, Katajisto Venni Eljas, Kela Akseli Matias, Koivistoinen Aatu Juhani, Korkiakangas Jimi Aaro Petteri, Laurila Roope Johannes, Leino Onni Oskari, Malkamäki Santeri Antton Matias, Mikkonen Pauli Sulo Mikael, Pesämaa Milo Frank, Ravantti Patrick Roland Rasmus, Salmi Joonas Santeri, Savo Veeti Ossian, Suntila Kasper Kristian, Suomalainen Tanjaana, Tikkanen Markus Juho Joakim, Tuominen Atte Kristian

    Taideteollisuusalan perustutkinto

    Asikainen Manda Lyydia Karoliina, Erkkilä Emil Olavi, Forsén Sofia Marié Mercedes, Jutila Eevertti Väinö Ilmari, Kazakouskaya Daniela, Korkeila Aiden Raili, Kurki Miia-Riikka Emilia, Laamanen Lumi Maria, Mäki-Kullas Anni Maria, Nevalainen Otso Leo Elias, Paavilainen Veera Carolina, Wirzenius Wilma Werna Wictoria

    Taideteollisuusalan perustutkinto, koru- ja pienesine valmistuksen artesaani

    Arutinov Nea Adelina, Hietanen Maria Eveliina, Hyttinen Julia Wilhelmiina, Kyyhkynen Kiia Aurora, Vitikka Ella Josefina

    Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto

    Ahonen Iiro Oskari, Alkshayyish Mustafa Maytham Abdulhadi, Bardakhunov Diyar, Ebrahimi Edris, Eronen Jouni Akseli, Heiskanen Veikka Petteri, Hough Alexander, Hukkanen Miska Marius Benjamin, Hyvönen Eetu Sakari Anton, Jalonen Juuso Matias, Jokinen Aaro Aleksanteri, Jylhä Vesa Ilmari, Järveläinen Aamos Uljas, Kivelä Noel Väinö Kustaa, Koivula Sami Matti, Kokko Eelis Konsta, Kolehmainen Joel Nisar Aleksander, Kompaneitsev Georgi, Korteoja Aleksi Matias, Koskela Tuomas Juhanpoika, Kukkonen Aaron Eemeli, Kurkela Kosti Otso Ilmari, Käpynen Jimi Kristian, Kärki Viljami Viktor, Lehtonen Patrik Johannes, Leino Miro Valtteri, Loijas Liisa Marika Claudia, Löfgren Perttu Juhani Kristian, Mirzashvili Davit, Muikku Pyry Benjamin, Mäkiö Jimi Anton, Niinimaa Patrick Manu Aaro, Nuut Karl-Markus, Nyholm Samuel Juho Vilhelm, Petäjä Pessi Aarre Aukusti, Raitalaakso Ronja Lyydia, Ranne Kaapo Jesperi, Rasku Riku Oskari, Rautanen Anton Eelis Aleksanteri, Ristilä Rasmus Valtteri, Saikko Leevi Eemeli, Salomäki Kimi Kasper Kristian, Sivonen Roni Emil Oskari, Snellman Aatu Johan, Snellman Leevi Oskari August, Sydänlammi Markus Juho Sakari, Taavitsainen Joni Jesper, Taipale Miro Oskari, Tenhola Aaro Frans Nikodemus, Thongphu Ploychomphu, Ticzer Márk, Toratti Oskari Alexander, Tyrjälä Kalle Artturi, Vehmasmäki Tatu Arvo Sakari, Virta Oskari Juhani Tapio, Voutilainen Declan Weasly

    Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto, ohjelmistokehittäjä

    Al-Akashi Samirah Hassan Shaker, Eteläniemi Alex Andreas Mikael, Honkala Noa Kalevi, Kagali Zawadi Bernadetta, Kairavuo Aaron Aukusti, Myllymäki Matias Valtteri, Mäenpää Timi Leevi, Mäkelä Jesse Niccolo Rikhard, Niemelä Tuomas Daniel Henrikki, Nummela Samuel Tapani, Palosaari Tuomas Emil Tapani, Pinta Leevi Elmo Eemeli, Riihiviita Niilo Juhanpoika, Sikiö Ida-Maria Johanna, Vanhasalo Elma Onerva

  • Elintarvikealan perustutkinto

    Anesmaa Nea Henna Kaisa, Hagert Carmen Claudia Vivian, Kykkänen Pinja Maria, Lankoski Sonja Kaarina, Mwinzi Gloria Nyiva, Rantanen Aava Amanda, Soukkio Susanna Leena Marjatta, Strömmer Alisa Meeri Matilda, Toivonen Roosa Sini Orvokki, Valonen Roni Santeri Tapani, Vesala Valtteri Urho, Viitanen Milka Maria Inari

    Liiketoiminnan perustutkinto

    Antila Aada Irene, Haapasalo Laura Ilona, Heinonen Vertti Jouko Sakari, Huhtasalo Onni Petrus Oliver, Huttunen Matias Mikke Juhani, Jokela Lara Mea Maria, Keskinen Santra Emilia, Kiekara Valtteri Veikko, Kokkonen Verna Aino Eveliina, Koskimäki Vera Martiina Kyllikki, Leppänen Jere Eljas, Nevalainen Toivo Eemil, Nystén Konsta Kalle Tapio, Pekkola Martti Juhani, Pylvänäinen Manta Aino Hannele, Saarinen Jemina Maria Josefiina, Salonen Joanna Ida Maria, Syrjäläinen Manu Oskari, Tuominen Riina Maria, Vuoriaho Julia Amanda

    Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan perustutkinto

    Ahlstedt Leevi Daniel, Mäenpää Markus Juhani, Siiki Ossi-Elias Ilmari, Virta Juuso Juhani

    Rakennusalan perustutkinto

    Ahonen Patrik Johannes, Al-Tallab Mehdi, Autero Antti Juhani, Harakkamäki Petrus Leevi Micael, Heikkinen Joona Mikael, Helin Pinja Alina, Hirvonen Sini Tuuli, Härkälä Janne Voitto Benjamin, Jokinen Miika Nikolai, Kinnunen Ossi Valtteri, Kiviharju Jonne Kristian Olavi, Kivimäki Mico Matias, Lehtinen Anton Robertino Rinaldo, Leino Verneri Eero, Leppä Mikko Ilpo Matias, Lindberg Niko Eemil, Lundgren Remu Antero, Niemi Jemina Helmi Emilia, Niemi Leevi Valtteri, Nieminen Iina Matilda, Nieminen Miko Roope Oliver, Perkiö Osku Juhani, Roos Andreas Lucas Jonathan, Saari Julius Ville Johannes, Sairiala Mikael Aleksanteri, Savolainen Lauri Eemeli Janinpoika, Syvänen Roni Kristian Mikael, Taipale Joona Valtteri, Udelius Niklas Daniel, Valkila Jasse Nestori, Vanhatalo Riko Aleksi Krister, Viiankorpi Oskari Veikko Matias, Westerlund Miika Kristian, Ylönen Iida Mariia, Övermark Aleksi Antero Johannes

    Ravintola- ja catering-alan perustutkinto

    Aaltio Viivi Emilia, Ahonen Lassi Elmo Eemeli, Aratov Jevgeni, Höysniemi Jukka Tapani, Koivisto Sanni Ellen Irene, Kumpumäki Miika Juhani, Laakso Noora Tatiana, Paananen Ida Sofia, Peltola Joona Aleksi Artturi, Saarinen Oona Alma Lyydia, Tervonen Oona Jasmin, Tuominen Mirella Lumia, Virtanen Viivi Vanessa

    Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

    Garcia Hynni Angela, Hassanzadeh Soma-Sandra, Joutsenvuori Lisa-Maria, Jutila Vilma-Lotta Eveliina, Keskinen Riina Pauliina, Ketola Eerika Ellinoora, Kivikytö Carmen Carolina, Koponen Maija Annika, Kumpumäki Siiri Elisabet, Liikanen Anna-Lucia, Lindholm Moona Mari Jemiina, Mäkelä Ella Aino Maria, Nikkinen Nora Maria, Riipi Sinja Maria Hannele, Rompasaari Neea Tuuli Maria, Räsänen Kasperi Juho Filemon, Seppälä Elviira Maria, Takala Josefina Salli Amanda, Tiainen Eveliina, Virtanen Meeri Aurora, Väliharju Moona Isabel

    Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

    Damskägg Veeti Johannes, Friis Severin Ole Matias, Hakala Lassi Esko Matias, Harjuntausta Niko Artturi Nikolai, Huokuniemi Aaro Eemil, Järvenpää Aaro Matias, Koho Eino Arvi Hermanni, Kuha Toma Alex, Kylä Eemeli Oskari, Lampi Vilma Liina, Launonen Eeli Joonatan, Lehtinen Eero Tapio, Mikkola Aatu Onni Esaias, Mäkinen Teemu Juhani, Rantanen Aarne Eliel, Salonen Eemeli Juha Pekka, Turunen Jose Jalmari, Vuorinen Arttu Elmeri, Wäre Janne Tapio, Yli-Nikkola Vili Onni Juhani

    Talotekniikan perustutkinto

    Annala Vilho Johannes, Hiltunen Tuomas Emil, Nieminen Jaakko Väinö Johannes, Holma Toivo Arvid, Myllykangas Miska Tuomas, Metsomäki Milja Eveliina, Kantonen Iida Janika, Kaski Tuukka Antero, Kauranen Jonne Toni Kristian, Kaittola Ville Tapio, Kilpinen Juho Juhani, Viitanen Ossi Valtteri, Mönkkönen Sakari Matias, Pajari Leo Oskari, Syrjälä Mico Nicholas Bartlomiej, Mäkelä Joni Miko Juhani, Mäenpää Onni Armas, Silén Joonas Eetu Viljami, Silvennoinen Nuutti Perttu Eemeli

    Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto

    Haapala Juho Aukusti, Husu Ralle Kari Tapani, Hytönen Markus Johannes, Ikola Niilo Hermanni Timonpoika, Kivinen Kristian Axel, Knuutinen Vilma Janina, Lappi Onni Aleksis, Mora Roca Emil Bartolomé, Niinimäki Matias Veikka Valtteri, Oikari Niklas Juhani, Paukkeri Pieti Sakarias, Selkee Eetu Johannes, Tanner Suvi Tuulia, Viitala Veeti Ville Alvari

    Turvallisuusalan perustutkinto

    Aattola Eetu Matias, Aho Kalle Jalmari, Haapala Eelis Simonpoika, Kivelä Eetu Topias Kristian, Kuusisto Melissa Eliisa, Kääriäinen Eeva Kaisa, Lahnalahti Akusti Sakari Antero, Laine Tomas Samuel, Lind Bea Ines Maryann, Majamaa Eetu Aaron Kristian, Pajula Noora Marika, Pentinmäki Oskari Matti Tapani, Ruusunen Matias Nikolai, Salo Juho Matias, Ulaska Tuukka Antero

    Tutkintokoulutukseen valmentava koulutus (TUVA)

    Aledu Emmanuel Samuel, Arola Oskari Tapio, Aurala Aada Sofia Tuulikki, Granholm Muru Maaria, Hillo Niilo Eevert Jesper, Jansson Siiri Sisko-Maria, Knuutila Mico Kasperi, Koskinen Elina Milena Kristiina, Lang Henry, Leander Kiia Emma Odessa, Lehtinen Alex Kristian, Matilainen Tiitus Ohto Iisakki, Moisio Vili Leo Elmeri, Mytty Elias Aaro Santeri, Pajula Eveliina Minea Matilda, Vuorio Bruno Markus, Wilén Samuel Alessio

  • Kasvatus- ja ohjausalan perustutkinto

    Haapajoki Saana Emilia, Hanhioja Emilia Iida Marian, Havukari Alvar Elias, Ingström Katariina Emilia, Knuutila Ilona Olivia, Kokemäki Milja Helena, Komu Venla Johanna Katariina, Laurikainen Kerttu Leila Anneli, Leppänen Miska Markus Valtteri, Mäenpää Mia Johanna, Nieminen Ninni Johanna, Niinimäki Lotta Lumikki, Rantanen Ilona Aleksandria Sofia, Suurmäki Sini Pomeliina, Tuomainen Jemina Alexia, Tuomi Elina Iriina, Tuominen Amelia Meimi Olivia, Vilko Sara Iisa, Vilponen Olivia Elisabet

    Liiketoiminnan perustutkinto

    Aho Oona Maria, Alanen Tiia Aliida, Hilliaho Aleksi Johannes, Hälli Väinö Valtteri, Jokihaara Sami Kullervo, Kopponen Jasper Veeti, Kuro Julius Wilhelm, Lahti Markus Jali Waldemar, Lehti Krista Maria, Lehtinen Otto Christian, Lilvanen Mikael Kristian, Luoto Emma Sofia, Mattsson Jaaro Tuomas Juhani, Maunuksela Samu-Miska, Nordling Niklas Petteri, Nyberg Camilla Meri Tuulia, Pasti Julia Katariina, Polku Joonas Janne Juhani, Preede Jasmin Josefiina, Seppänen Iina Emmi Anneli, Suhonen Jani Juhani, Teliranta Miia Iida Sofia, Vesanen Roni Kristian, Westman Jetro Valdemar, Yliluoma Jimi Rasmus Kristian

    Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

    Kauppinen Lotta Linnea, Kinnunen Venla Maria, Koski Ellen Pauliina, Mäkinen Aada Josefiina, Näppinen Petra Kristiina, Raikamo Helmi Emilia, Tuominen Lotta Matilda

    Taideteollisuusalan perustutkinto

    Antinaho Linnea Helmiina, Eskelinen Jemina Joanna, Hailu Meri Milla Maaria, Hallia Ida Anni Eveliina, Halonen Amanda Olga Alina, Halttunen Milla Iida Emilia, Jokinen Olivia Inka Johanna, Järvinen Emma Pauliina, Kakkonen Roosa Anniina, Kataja Manta Elviira, Kovesjärvi Aada Aino Elina, Kuure Pinja Aada Juliaana, Lappalainen Iida Aliza Josefiina, Lehtonen Vanessa Iida Emilia, Mäkinen Karoliina Nuppu Anneli, Pisto Ilona Karoliina, Röntynen Laina Orvokki, Saarivirta Essi Inkeri, Tasanen Joanna Ottilia, Vainionperä Kiia Eeva Anneli, Valli Ada Alisa Anneli, Vallin Eveliina Marja-Leena, Vuorensola Tiia Karoliina

    Turvallisuusalan perustutkinto

    Forssell Alpo Henrik, Hella Iiro Veli Pekka, Jääskeläinen Taimi Marjatta Aleksandra, Kivi Oskari Onni Villiam, Lundell Lenni Jeremias, Lähde Katariina Liisa, Perälä Endia Aava Maria, Saulamaa Juulianna Rebekka, Savolainen Iiris Amanda, Tervo Fanni Adalmiina

    Tutkintokoulutukseen valmentava koulutus (TUVA)

    Autti Eino Santeri, Hadhiri Zakaria Armas, Häkli Eetu Tapani, Hämäläinen Lauri Valtteri, Karttunen Veeti Vilho Hermanni, Kemppainen Sofi Orvokki, Kiiskilä Pyry Akseli, Kortehisto Vilma Johanna, Lamminperä Kasper Niklas, Lehtinen Emil Juho Henrik, Mohammadzadeh Jasaman, Roininen Valtteri Aaro Johannes, Saarinen Netta Edit Amalia, Savolainen Ossi Vihtori, Turpeinen Wilhelmi Leevi Johannes, Vellamo Johannes Lauri Juhani

  • Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto, audiovisuaalinen viestintä

    Hollo Akseli Topias, Jokinen Tuomas Matti Evert, Kaikkonen Anni Maria Kaarina, Keränen Riina Matilda, Koivula Jere Sakari, Laarko Benjamin Dani, Lehtinen Sini Tuulia, Leino Siiri Emilia Katariina, Luhtanen Fanni Maija Amanda, Malmstén Erica Linea, Nousiainen Juuso Emil, Rajamäki Kasper Nikolai, Ropo Henry Hannes, Rousio Ronja Maria, Sievänen Mico Markus Antero, Sorvaniemi Jaakko Sampo Elias, Tähtinen Sara Helmi Josefiina

    Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto, julkaisutuotanto

    Ali Habibullah, Forsman Christian Alvar Orion, Hietaranta Milja Olivia, Hirsimäki Pinja Iris, Joutila Eetu Aukusti Ilmari, Järvinen Aleksandra Maria, Järvinen Eetu Toivo Sakari, Kajas Aaro Pyry Olavi, Karhu Ingrid Julia, Karvinen Henni Lumi Esteri, Kuusisto Matilda Emma Sylvia, Mustikkamaa Roosa Maria, Rönkä Sofia Erika Aurora, Salhoja Teri Anna Sofia, Siekkeli Melina Sofia Aurora, Taimi Marcus Cristian, Tammi Kivi Valerian, Toivo Wanda Lyydia

  • Logistiikan perustutkinto

    Evikoski Valtteri Mikael, Jokisivu Nico Kristian, Koivisto Eero Tero Topias, Lehtonen Jussi Jaakko Maurits, Linjama Viljami Jaakko Eemil, Näätänen Julia Eriika, Ojanen Lauri Artturi, Pajunen Anton Onni Aukusti, Pajunoja Iina Sofia, Parviainen Veikka Pekka, Rantanen Riku Juhani, Saarinen Toivo Paavo Ilmari, Tapanainen Manta Maria, Viitaharju Okko Viljami, Viitaniemi Topi Artturi

    Metsäalan perustutkinto

    Alanko Jesse Aleksi, Evinsalo Anton Elias, Haavisto Aaro Tapani, Hytönen Tuure Valo Kullervo, Ilonen Ville Petteri, Kangas Jose Sulo Oskari, Kiviranta Oliver Nuutti Hermanni, Koivunen Valtteri Vesa, Leppämäki Toni Tapani, Liponkoski Onni Sakari, Luhtamaa Eetu Kalevi, Lyytikäinen Aku Oskari Ensio, Malinen Santtu Mikko Mikael, Mustiala Antti Oskari, Myllyniemi Eino Ossi Sylvester, Oinonen Ville Oskari, Pekkala Elmeri Matias, Pirttijoki Samu Henrik, Pulakka Mikko Petteri, Purolinna Titus Maximus, Päiväniemi Paavo Eelis Antero, Rantanen Lauri Vihtori, Vesamäki Teemu Juhani

  • Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

    Eljaala Roope Oskari, Jaakonsaari Veeti Valtteri, Kalin Sami Artturi Aleksanteri, Koivula Paavo Alpertti, Koponen Alex Sisu Ilmari, Kosonen Anton Eevert Valentino, Linjala Niilo Joonatan, Mäki Valtteri Matias, Naparstok Tatu Birger, Nokelainen Elias Emil, Rinnetie Matias Juhani Valtteri, Rosenlund Otto Oliver, Vauhkonen Venni Aaron Antero, Äikäs Lari Petrus Ilmari

    Liiketoiminnan perustutkinto

    Harju Sara Susanna, Hartikainen Veeti Viljami, Jaakkola Tomi Juhani, Jarske Iina Helmi Marjaana, Jäntti Tomas Pasi Kristian, Koivula Oliver Seppo Iivari, Komulainen Konsta Jiri Juhani, Liimatainen Tomas Benjamin, Mertaniemi Miisa Mea Matilda, Mäkelä Adeliina Linda Lea, Mäyrä Ida Marja Elina, Noubli Taha Nabil, Pienimäki Eelis Taito Tapio, Pussinen Elias Willem Uolevi, Raisto Mila Ilona, Ranta-aho Jessica Josefiina, Rautakorpi Eevert Sisu Juhani, Rautiainen Vivian Luna Olivia, Rihu Helmi Linda Peppiina

    Logistiikan perustutkinto

    Aaltonen Juho Kalevi, Aaltonen Nooa Eelis, Hannus Veeti Johannes, Isosävi Valtteri Onni Armas, Järvenpää Lenni Julius, Kilpiö Rene Niklas Antero, Korhonen Kimi Sakari, Laurikainen Kristiina Mirja Tuulia, Miettinen Alex Christian, Mikkola Matias Emil, Mäkinen Sampo Veikka, Nissilä Sisu Henrik Benjamin, Nokelainen Emma Kristina, Paananen Netta Aleksandra Alise, Palosaari Julius Jami Petteri, Pälä Voitto Lauri Olavi, Raittinen Joona Mico Matias, Rautaneva Alina Ellen, Remes Johannes Toivo Kustaa, Rissanen Tuomas Mikko Kristian, Saarela Samuli Eerik, Schroderus Elias Oliver, Viitala Eemil Toivo Oskari, Vuorinen Luca Joakim

    Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan perustutkinto

    Hautakoski Janina Maria, Paul Felix Ingo

    Rakennusalan perustutkinto

    Ala-Paavola Valtteri Juhani, Blomqvist Joona Kasper, Hautamäki Vesa Kalle Kalevi, Helin Viivi Helena, Hoffren Tiitus Sulo Samponpoika, Honka Aleksi Christian, Hänninen Leo Juhani Pertunpoika, Högman Kai Santeri, Iivonen Nikolas Alfred, Jaakkola Arttu Oskari, Kahilaluoma Niilo Eevert, Keränen Kaapo Onni, Knuuttila Julius Leo Juhani, Koro Rane Antti Ilmari, Kortteus Fanny Hannele, Koski Petrus Anttoni, Kuningas Markus Toivo Juhani, Laurikainen Veera Aleksandra Tuulia, Laurunen Pinja Kiia Kaarina, Leppänen Nuutti Daniel, Mikkola Camilla Elisabet, Mäenpää Julius Vili Valtteri, Mäkelä Merina Minttu Albertiina, Niemi Aapo Lauri Oskari, Nätkin Matias Kasper, Piitulainen Lauri Heikki, Riskilä Miska Matias, Salenius Axel Reino-Veikko, Saulamaa Ilari Johannes, Savukoski Jesse Emil Juhani, Seiko Marcus Kristian, Tapanainen Eino Ensio, Tsyrulina Jasmin

    Ravintola- ja catering-alan perustutkinto

    Arvelin Riitta-Alisa Annikki, Friman Violette, Hujulahti Jonna Janette, Kautto Joni Matias, Laakso Olivia Amanda, Pesonen Enni Veera Alina, Salmi Moona Milana, Wouters Alex Mauritz Jonathan

    Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

    Aho Emma Johanna Emilia, Antila Henni Aliisa, Heikkilä Petra Sofia, Keskinen Linda Lyydia, Koskinen Kiira Sofia, Lehtimäki Valma Vesiheinä, Mäkelä Inna Annika, Parviainen Jenna Minttu Maaria, Paulin Peppi Helmi, Pihlavirta Seela Maria, Soini Linda Eerika, Tuuri Essi Maria

    Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

    Ahola Aaro Onni Verneri, Forsman Jaakko Ilmari, Hautala Osse Antero, Helminen Eeli Iivari, Helttunen Tomas Maxim, Hulkko Saku Santeri, Katvala Joona Juhani, Keski-Opas Riku Lauri, Kilponen Lauri-Miikkael Einar, Kivelä Topi Sakari, Kiviniemi Anton Juhani, Koivuniemi Daniel, Koivuniemi Ossi Antero, Kopra Ville Veikko Elmeri, Krusberg Aleksi Mikael, Lehti Joonatan Eemeli, Lehtinen Vili Matti Mikael, Liius Robin Iisak, Lähdesmäki Eero Hermanni, Lähdesmäki Lauri Matias, Markkula Anton Elvis Axel, Nieminen Juuso Erkki Johannes, Peltomäki Pekko Oskari, Pelttari Aaro Aleksi, Raittinen Eeli Pekka Ilmari, Romppanen Teemu Mikael, Räty Iiro Antero, Sahlström Matias Oskari, Siili Olivia Elli Maria, Tepponen Viljami Veeti, Vappula Leevi Tuomas Olavi, Vihavainen Kalle Juhani, Österlund Nanna Katariina

    Tutkintokoulutukseen valmentava koulutus (TUVA)

    Bardo Amanda Amal, Hakala Timi Matias, Hakola Katri Maria, Heinola Niklas Tapio Juhani, Heromaa Ilves, Hilden Jasper Aatu Juhani, Jokela Jenna Anneli, Juslin Aatu Herman, Järventausta Eino Alarik, Kantola Erkki Kauko Kalevi, Kortelahti Janna Henriikka, Leino Miisa Adeliina, Matero Jenna Ilona, Numminen Kristian Anders, Oksanen Anna Sofia Elisabeth, Puranen Emilia Iina Maria, Saari Jenna Maria, Valkama Roosa Kaarina, Vasilev Daniil, Viitavaara Iikka Eljas Ensio, Virtanen Leri Frans Matias, Wiklund Nicolas Emil Juhani

  • Ajoneuvoalan perustutkinto

    Averto Eeva, Helppolainen Jarno Henrik, Kokkonen Toni Valtteri, Kukkasniemi Jenna Matilda, Liinamaa Jooa Olavi, Nieminen Rasmus Viljami, Rajala Kimi Aleksi Mikael, Tiikkainen Miika Valtteri

    Liiketoiminnan perustutkinto

    Haapanen Jella Linnea, Pirskanen Aleksi Johannes, Sandholm Teresa Tuulia, Savolainen Ville Hermanni, Siukola Markus Aku Mikael

    Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

    Niemi Tytti Eveliina

    Tutkintokoulutukseen valmentava koulutus (TUVA)

    Keistinen Jimi Aleksi Mikael, Rutanen Romy Juhani Anthony, Tenhola Eelis Anton Aaretti, Yhtiö Ville Oskari

  • Ajoneuvoalan perustutkinto

    Ahmavuo Artturi Ventsislav, Anttila Leo Johannes, Haapaniemi Veeti Verneri, Heinonen Lauri Veikko, Into Nicholas Aleksis, Jaskari Sara Sofia, Järvilehto Juho Rafael, Koivunen Niklas Antero, Kurkela Veeti Julius, Kylmälä Jere Eemeli, Laaksonen Rasmus Valtteri, Lahtinen Jesse Pekka Johannes, Linnero Aleksi Roberto, Luoma Veeti Elias, Nevalainen Alex Antero, Pentti Joose Jani Antero, Peräluoma Matias Markus, Vesterbacka Roni Tapani

    Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

    Aalto Veikka Eino Pekka, Alakotila Roosa Maria, Fröman Mico Markus, Hautala Daniel Kristian, Holmi Pyry Paavo Benjamin, Järvi Rasmus Raimo Viljami, Karti Nico Jiri-Petteri, Kivimäki Tino Oliver, Konttinen Elia Ossian, Koski Lauri Ilmari, Kosunen Jonne Aleksi, Kylliö Ville Armas, Lehtinen Juuso Matias, Lehtonen, Roope Olavi, Leppänen Juuso Nikolai, Mäkelä Aapo Topias, Mäkinen Roni Juhani Matias, Nieminen Jere Mikael, Nuotio Eero Sakari, Ojala Topias Santtu Tapani, Ruokolainen Jesse Marko Einari, Salminen Miikka Aleksi, Savia Aleksi Nikolai, Tolonen Niko Petteri, Vanhamäki Joel Miro Olavi, Vilenius Valde August

    Liiketoiminnan perustutkinto

    Alhamo Riku Matias, Eronen Nico Petteri, Hanhisuanto Aatu Matias, Happonen Jasper Matias, Ingman Aapo Otto Olavi, Jokinen Joose-Matias Aleksi, Kalliokoski Veera Annika, Karhu Mila Maria, Karvonen Jenna Sara Maria, Kortesniemi Riku Kalervo, Lahdensuu Jesse Mikael, Laivo Joosua Aleksis, Laurila Evia Kaisa Auriina, Lehtimaa Sara Aino Desiré, Leponiemi Matteus Jussi Olavi, Leppänen Arttu Gabriel, Levänen Toni Eemil Kristian, Luode Julia Elisabeth, Lääkkö Lyydia Aune Annikki, Muurasniemi Aaron Valte Arvid, Mäki Elias Juri-Oskar, Mäki-Lahna Konsta Johannes, Mäkinen Niklas Ari Oliver, Niemi Vili Kaarlo Rafael, Nuotio Mila Alissa, Nyman Maiju Aada-Maria, Oittinen Emppu Aleksi Santunpoika, Onikki Teemu Antero, Peltoniemi Juhani Kaleva, Piironen Jonne Jeremias, Pohjalainen Atte Jaakko, Pohjamo Eveliina Jenny Sofia, Pärssinen Jere Johan Samuel, Rajasalo Saana Maria, Rantanen Elsa Iida Matleena, Reinvall Waltteri Sakarias, Sarkola Susanna Inka Erika, Serkelä Adele Helmiina, Setälä Noah Samuel, Sihvonen Anni Maria, Soukko Justus Antero, Tamminen Elli Josefiina, Tapio Arttu Antinpoika Johannes, Toivola Ella Roosa Aleksandra, Tuokkola Ville Tuomas, Vuorela Miska Aleksanteri

    Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan perustutkinto

    Koski Siiri Anja Emilia

    Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

    Ahlgren Jenina Helmi Maria, Anttila Emilia Iida Josefiina, Harjunen Viivi Johanna, Hede Henni Tilda Vilhelmiina, Heinonen Ida Maria, Huhtasalo Heta Elli Maria, Joki Minttu Kaarina, Joukainen Milla Matilda, Kinnunen Kiira Juliaana, Kiviranta Adelia Elisabet, Laine Ella Maria Aleksandra, Laine Salla Olivia, Näsiaho Miia Maija Katriina, Näsiaho Sara Julia, Paitula Olavi Onni Antero, Pirinen Nina Joanna, Saatçioglu Benjamin Levent Olavi, Salmi Alviina Ella Josefiina, Sammatti Aino Sisko, Suvanto Adelina Jade-Sofia Vilhelmiina, Toivonen Sanni Sofia, Turja Wiivi Olivia, Vatajaniemi Sofia Vilhelmiina, Vesterbacka Mona Annika, Vuorinen Emma Amanda

    Tutkintokoulutukseen valmentava koulutus (TUVA)

    Alho Leevi Eemeli Pasinpoika, Al-Itawa Zahraa, Heinonen Venla Aliisa, Järvinen Siiri Katri Matilda, Kataja Aarni Joel Julius, Kauppinen Jenna Juulia, Kortesoja Otto Henrik, Kärjenniemi Leevi Nemo Oskari, Micklin Maria Susanna, Niemelä Ella Katariina, Palovaara Emma Matilda, Rämä Ella Amalia, Säynäjäkangas Anselmi Ansgarius

  • Lentokoneasennuksen perustutkinto

    Ahonen Niklas Sakari, Ahoniemi Topi Samuli, Ahoranta Valtteri Vilho, Ali-Löytty Onni Toivo Sakari, Ali-Tolppa Henri Mikael, Aro Peetu Elias, Ervanne Joonatan Viljo Kustaa, Haapalainen Mikael Ville Anton, Haapanen Konsta Juho Tapani, Harju Otto Aleksi, Heimolinna Samuli Antero, Hintikka Aleksi Heikki Samuel, Huotari Veikko Emil, Härmä Paavo Johannes, Jänkälä Roni Petteri, Kalliomäki Tomi Elmeri, Kangaspusu Paavo Martti, Karosvuo Jimi Matias, Kettunen Petri Juhani, Kirvesmäki Mikael Juho Eerik, Kujansuu Wilma Annika, Kulmala Leevi Juhani, Kuusenoja Urho Herman, Kyllönen Samuel Erik Juhani, Kärkkäinen Eero Eemil, Laitila Tuukka Viljami, Lassila Sampo Salomon Alexinpoika, Laurén Miska Emil Kristian, Lehmusto Roni-Valtteri, Lehto Daniel Olavi Janapat, Matilainen Aatu Eino Aukusti, Mäkelä Niko Petteri, Mäkiselkä Olli Mikael, Määttä Onni Emil Oliver, Niemelä Eemeli Aleksi, Noori Behnaz, Nurminen Joona Daniel, Palmu Jesse Mikael, Paukku Aada Eveliina, Pirskanen Lasse Matias, Putaansuu Arttu Oliver, Raiski Lenni Topias, Rajala Otto Valtteri, Rajalakso Topias Juhani, Rantala Joona Leonardo, Raudasoja Lukas Johan Benjamin, Reinikka Aleksi Viljo Valtteri, Rekonius Jesper Yrjö Tapani, Saleh Lana, Salo Jesse Jeremia, Seppä-Murto Kristian Tapio Mikael, Soimasuo Eeti Mikael, Strandberg Timi Magnus, Takala Elias Matti Vilhelmi, Taurén Ville Väinö Elias, Teinilä Veeti Heikki Tapio, Tolppi Jaakko Onni Oskari, Tuutti Ville Matias

    Logistiikan perustutkinto

    Dizdarevic Elmedin, Ekberg Rasmus Einar, Hukkanen Aaron Niklas, Jassu Heikki Ilmari, Keinonen Matias Valtteri, Kõiv Stiven, Konttinen Santeri Jimi Jalmari, Koski Tuukka Eemeli, Kuoppala Daniel Artunpoika, Lehtimäki Mikael Leonard, Nousu Valtteri Ilmari, Nyblom Uwe Matias, Sinisalo Valtteri Eino Aukusti, Sylla Habib, Toivonen Miro Luka Henrikki

  • Liiketoiminnan perustutkinto

    Abdulla Ela Nazli, Ahlman Cara Mikaela, Ahola Venla Karoliina, Ahonen Miisa Peppiina, Al-Emara Arkan, Aulakh Gurleen Kaur, Bandeh Seiny Loviisa, Bigabwa Wani, Birkman Hilla Orvokki Maria, Ebrahimi Mansour, El Gsouri Saara, Elomaa Aleksanteri Fritiof, Engman Viljami Hero Nikolai, Enstedt Juuso Eerikki, Filippov Daniel, Fuamba Noel Nestori, Graichen Felicia Noelle, Habibi Mohsen, Hakala Jenni Linnea, Heiniö Ninna Katariina, Helenius Konsta Eemeli, Hellman Jimi Elmeri, Hietikko Mimosa Josefiina Elise, Hiidenlampi Teodor-Pavel Pavlov, Hinkkanen Elsa Pauliina, Huitula Mikko Iivari, Huuhtanen Tinja Susanna, Hyttinen Java Ninja Oseana, Hänninen Sanni Hilla Ilona, Ibrahimi Pirooze, Jaaranen Dani Mikael, Jokinen Joona Anselm, Juhala Sulo Pekka Johannes, Junnikkala Ville Jaako Juhani, Jurttila Julia Carolina, Jämsén Justus Patrik, Kallio Ada Sara Vilhelmiina, Karjalainen Anton Leo Damien, Karvinen Gabriella Maria-Helena Orvokki, Kataljuk Nika, Kauppila Jussi Ilmari Johannes, Keränen Saaga Sofia, Khoumeri Sami-Jasper, Kiriloff Sonja Kristiina, Koivuniemi Lotta Helmiina, Koljonen Joona Tatu Santeri, Korkee Topi Olavi, Kovalainen Kaius Ilmari, Kovanen Joona Eemil, Kulmala Nuutti Eino Juhani, Käkönen Noora Maria, Laakso Juuli Olivia, Lahti Saara Aino Helena, Laiho Oliver Nemo, Laitinen Nella Kristiina, Larbi Patrick Yaw, Lehtinen Tobias Toni, Lehtonen Luka Elias, Leivo Heta Johanna, Linna Adalmiina Sanja Sadelma, Lumme Eevi Kaarina, Lundberg Nando Ricardo Mauritzio, Lyhteilä Mirko Olavi, Lähteenmäki Juho Väinö Valtteri, Maajaakkola Verneri Vilho Matias, Malinen Vilma Olivia, Mantila Lotta Eveliina, Matt Emilia Veera Ajatar, Mattila Mira Marianne, Metsänen Eetu Juhani Mikael, Mäkinen Viivi Olivia, Nagy Aaron Einari Sándor, Niemi Jenna Matilda, Nieminen Vihtori Onni Aukusti, Nikkanen Elias Urho Aleksi, Nikolaev Egor, Nousiainen Linda Sofia, Nummela Mandi Aleksandra, Nyman Daniel Mårten, Ollanketo Onni Oliver Olavi, Perkovuo Rea Carolina, Pikkuhookana Jasper Eetu Emil, Pisilä Santtu Henrik, Pitkänen Väinö Elmeri, Prusi Luca Daniel, Pulli Lotta Ella Amalia, Puoskari Milla Marjatta, Putkinen Camilla Helena, Puustinen Juuso Matias, Rajala Roope Johannes, Rantanen Eveliina Marjatta, Rautkivi Luukas Onni Valtteri, Riekki Juha Robert, Riihimäki Milla Eveliina, Riihimäki Vilma Olivia, Rouhiainen Julius Eemeli, Runninmäki Emma Linnea, Rytkönen Jemina Sonia Emilia, Ryynänen Sara Kristiina, Räisänen Nea Susanna, Sapkota Manish, Savenius Emmi Amanda, Savolainen Aava Matilda, Schroderus Tiina Karoliina, Setälä Eero Valtteri, Siiki Milja Sofia Anneli, Sirén Dani Valdemar, Soini Sebastian August Uolevi, Sorma Selma Helmiina, Suoranta Pyry Sakari, Syrjä Nea Emilia Aleksandra, Teteriatnyk Valentyna, Tikkanen Tilda Emilia Aleksandra, Toivo Eedit Aleksiina, Tukiainen Silja Johanna, Tykkyläinen Otto Iivari, Törhönen Marcus Teodor, Vihriälä Ville Johannes, Viita Frans Juhani August, Voronov Matvei, Väisänen Rasmus Valtteri Juhani, Wongud Tawanrasami, Yaqubi Reza, Ylimäki Helmi Johanna, Öhrling Melissa Aada Helmiina

    Matkailualan perustutkinto

    Ahmed Zahraa Zuhair, Haarala Jenni Marleena, Hedman Melissia Marutzella Natasie, Hell Sara Heikintytär, Herranen Reeta Tellervo, Hurme Mirella Maarit, Karvonen Aki Petteri, Ketonen Aada Ellen Erica, Lehtinen Nea Katariina, Paltamo Vanessa Ellen Irene, Salminen Ellen Fredrika Kaarina, Syrjä Inka-Liisa Annikki, Toimela Iia Aya Serafia, Valonen Kerttu Aada

    Tekstiili- ja muotialan perustutkinto

    Aholaita Kaisa Anna Kristiina, Al-Jonaid Inas, Aragon Lopez Keyla Davinia, Autio Heidi Ada Maria, Elijoki Peppi Juulia, Hannikainen Pihla Aliisa, Juntunen Laura Sofia, Jussila Aino Siiri Aliisa, Jussila Enni Amanda, Jänisoja Sanni Matleena, Kajanto Jasmine Annika, Kallinen Jasmin Pähkinäntytär, Kimpimäki Ada Sini Emilia, Kivistö Viivi Maria, Kuorilehto Neea Mimmi Amanda, Lehtonen Minttu Mai, Malinen Marjaana Suvi-Tuuli, Mikkonen Janina Anna Emilia, Montes Jimenez Gaizka, Mäki-Kauppila Saana Susanna, Mänttäri-Ames Luna Satu Sequoyah, Nikki Emma Josefiina, Oivio Alexandra Clarissa, Pajukko Sofia Josefiina, Peasley Melissa Julia Aleksandra, Peñol Key Berdan, Puurtinen Myy Eila Keiju, Rajamäki Kati Maria, Seppälä Emma Alexandra, Silvan Jaan Henrik, Suosalo Jenna Sofia, Tyni Miika Tapani, Urvanta Laura Lyydia, Väätänen Silja Maria, Ylipaasto Mia Christina Laura

    Turvallisuusalan perustutkinto

    Aaltonen Saana Olivia, Aho Trystan Johannes, Alenius Katri Sofia, Erkkilä Ella Maria, Haapanen Miisa Miranda, Haapasalo Senni Pihla Josefiina, Halonen Veikka Juho, Hive Joel Benjamin, Inkeroinen Linda Mirjami, Inkinen Ina Helmi Aurora, Juvonen Niilo Johannes, Kiviniemi Ronja Sofia Elisabet, Kultala Sanni Sofia, Kupari Niko Aaron, Lahdensivu Kevin Daniel Matias, Lankes Matias Markus, Leinonen Jussi Eemeli, Lemmetty Emilia Ilona, Luhtamaa Saara Soilikki, Långvik Lotta Laura, Magnus Raily, Marjamäki Enna Riikka, Mettovaara Helmiina Ilona, Nurminen Riina Josefina, Nyman Melissa Maria Alexandra, Ohtonen Tea Adele, Ojala Tuuva Olivia, Pajunen Pinja Jessica, Palonen Emilia Vappu Tuulikki, Peltonen Krista Emilia, Perätalo Nea Josefiina, Pettersson Roni Aleksi Oskari, Rajala Anni Lydia, Rohula Veeti Eevert, Ruuskanen Jimi Juha Matias, Salminen Aida Fredrika, Saukkonen Jere Eerik Tapani, Sillanpää Markus Jyri Johannes, Syrjälä Juho Jopi Kalevi, Tanwatthana Narakon, Teivonen Tuuliina Sini Ingrid, Tuokko Sela Kristiina, Virtanen Julia Sofia Josefiina, Vähäsöyrinki Iina Emilia, Wahlberg Akseli Emil, Wiik Sini Sofia Sinsemilla, Ylikotila Mathilda Emilia

  • Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

    Ahlgren Heini Vaula Kanerva, Ahlgren, Oona Maria, Enroth Eevi Ilona, Eronen Sara Anni Josefiina, Haataja Mari Susanne, Haikka Viivi Kaarina, Hangasmaa Nea Jessica, Hirvonen Eeva Meeri Martta, Huhta-Koivisto Adolfina Emma Lyydia, Huuhtanen Säde Seea Camilla, Immonen Carita Kristiina, Jokinen Sini Karoliina, Järvinen Hely Lyyli Maria, Kalmari Aada Kristiina, Kampman Anna Elina, Khotsa Chennita, Kivilahti Silja Jenni Elina, Kortsalo Iida Maria Sofia, Kovero Isabella Aleksandra, Kujala Alina Juliana, Käki Oona Mariela, Laamanen Kerttu Wilhelmiina, Laine Fanni Matilda, Laine Sanni Katariina, Laurikainen Nuppu Peppi Janika, Lehtonen Aamu Henriikka, Lehtonen Jenna Julia, Leppänen Kiira Sofia, Leppänen Rita Lenita, Liias Enja Magdaleena, Liinavuori Matleena Liinu Adelin, Mahryar Laila, Mäkinen Miska August Eliel, Nevala Siiri Sofia Henriikka, Numminen Katri Johanna, Nurmi Vilma Olivia, Ojala Emmi Adalmiina, Poukka Nea-Ellen Henrika, Qvist Sofia Emilia, Rantala Vilma-Liina, Rantanen Fanny Miina Matilda, Salonen Kiia Karoliina, Suokas Iiris Emilia, Tammi Emma Iida Aleksiina, Tapalinen Jasmin Tia-Maria, Tarpila Sera Nella, Tenhunen Riina Emilia, Tervaniemi Lumia Sara Vilmiina, Turula Ronja Katariina, Vainio Viivi Vilhelmiina, Viljanen Suvi Emilia, Virnes Rosanna Mariia, Vuori Vilma Mimosa, Värikoski Peppi Inka Julia, Wallin Sonja Aurora, Willberg Netta Emilia, Yli-Hankala Verna Aino Katriina

    Kasvatus- ja ohjausalan perustutkinto

    Aholaita Hilla Maria, Al-Akashi Saja Rida, Anttila Miira-Maisa Sipriina, Asunmaa Sofia Janina, Eronen Kalle Juhani, Hadzalic Una, Halonen Emilia Helena Linnea, Haverinen Venla Ilona, Heimosalmi Senni Elina, Heiniö Nella Kristiina, Häyhä Maria Meri Johanna, Jebali Samira, Järviluoma Laura Kristiina, Kolkkava Samu Nikolai Rudolf, Korkeamäki Moona Maria, Kukkonen Odessa Maria, Kuusiluoto Daniel Edvard Juhani, Kähäri Milla Alvina Phichanut, Lahti Senja Anniina, Laine Vanessa Netta Maria, Lehti Selina Saaga Sofia, Lehtinen Kamilla Elsa Maria, Mantila Niklas Juhani Cristian, Marttila Saimi Ilona, Mikkonen Emilia Ida Lydia, Moilanen Jemina Lumikki, Mäkinen Johanna Katariina, Niappi Erika Nadja Johanna, Numminen Fiona Mimosa Madeleine, Peltonen Aada Katherine, Puisto Jonna Karoliina, Pystylä Hilja Aino Aliisa, Riipinen Jenna Alina, Roschier Fanny Josefiina, Salminen Hanna Katriina, Taka-aho Lotta Lumikki, Tammisto Anniina Aleksandra, Toivo Wenla Vilhelmiina, Tuominen Eemu Ami, Uosukainen Oona Ella Olivia, Valmiala Hanna Janette, Varheenmaa Sanni Aino Maarit, Veijalainen Lilarose Sirame Esterelli, Viitaniemi Silja Iida Eveliina

    Matkailualan perustutkinto

    Abdilrasoon Zainab, Carlsson Jasmin Vieno Alisa, Eskelinen Saana Marianna, Hakala Noora Mila Marjaana, Humppi Sofia Adalmina, Järvilehto Sina Letisia, Kakko Iida Amalia, Karaus Peppi-Sofia, Karppinen Maria Karoliina, Karvinen Evita Isabella, Kaukola Ida Josefina, Majanen Irina Katariina, Moisio Sara Aava Sofia, Nevalainen Matlena Emilia, Niiniaho Aino Katariina, Peltonen Fiona Julianne, Pesonen Oona Katriina, Rothenburger Jasmin Josefina, Salmela Venla Sofie Egede, Sormunen Aada Josefiina, Tapola Pihla Elina, Tayee Zahra Angelika Natalie, Vierikko Nella Elina

    Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan perustutkinto

    Bangura Zainab, Busabarat Kotchaporn, Heino Erkka Petrus Olavi, Krinhom Warathep, Laurikainen Jarek-Elias, Mbwisha Sifa, Nori Alishah, Rantanen Kira Eea Aleksandra

    Ravintola- ja catering-alan perustutkinto

    Abdulkadir Umai Balim, Aho Aksa Sointu Eleonoora, Aho Nina Amalia, Alajoki Olavi Robert, Anttila Leo Luukas, Arponen Leevi Matias Alexander, Björklöv Angelica Hulda Maria, Cherram Ronnagon, Ervasti Josefiina Iida Linnea, Formulahti Milla-Emilia, Forsberg Jilla Helmi Katrina, Friman Milja Sointu Marlene, Gratschew Sonja Maria, Grönfors Yasmin Natalie Vivianne, Haataja Noora Maria, Hagert Vanessa Maria, Haikansalo Emil Aleksis, Hakio Sohvi Sirpa Irene, Hautamäki Felix Juho Valtteri, Heikkilä Joonatan Lauri Nikolai, Heikkonen Rosa Lisbeth, Hämäläinen Jere Matias, Ilveskorpi Lilian, Järvenpää Oula Jalmari, Kalm Hilla Frida Marilla, Kangaslampi Minea Aino Karita, Karvinen Ninni Nella, Kerppilä Nuutti Nestori Heikinpoika, Kiimala Tuuli Kaarina, Kivenkorva Aino-Kaisa Kaarina, Knif Oliver Jimi Harry, Korpinen Anna Tuulia, Krudsuk Wasana, Kylä-Nikkilä Senni Aada Anastasia, Käppi Veera Elina Anneli, Köppä Senni Tuulia, Lario Aapo Mikko Simon, Lindroos Ellen Linnea, Lisitsyn Maksim, Luukkanen Janita Aada Pauliina, Makkonen Jasper Matias, Metsälä Laura Isabella, Metsäsalo Inka Camilla, Mustranta Mea Emelina, Mäkinen Inka Ella-Roosa, Mäntyniemi Jasmin Jeanette, Määttä Noora Maria, Nieminen Mimosa Onna Aurora, Nikkinen Soraja Kastanja Desire, Nurkkala Milla Carolina, Ouni Elli-Lotta Elviirai, Pakarinen Niilo Oskari, Palomäki Roni Matias, Pernu Sointu Ilmatar, Pessa Sella Edith, Puok Nyarik Kong, Rajala Amanda Juliette, Rapo Emilia Anna Helena, Reinikainen Ida Eveliina, Riihelä Krista Eva Maria, Rouabeh Nura Josefina, Salo Sanni Juulia, Schüle Elias Anton, Siekkinen Veeti Mikael, Sjöberg Jesse Theodore Joonatan, Suominen Jetro Valtteri, Suovalkama Janette Tuulikki Mikaela, Taipale Anni Kristiina, Thanwises Tiwapon, Toivio Elis Oliver, Tuomola Kelly Dahiana, Vahekoski Sonja Ellen Emilia, Vartola Ronja Tuomaantytär, Vilén Anni Olivia, Virtanen Nanna Emilia, Virtanen Senja Saimi Lyydia, Virtanen Tessa Emilia, Vuorenmaa Luca Kasperi, Yogaswaran Priya Leah-Maria

    Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

    Abdullahi Jama Hanan, Ahokangas Natalie Aleksandra Desiré, Akbari Shakib, Alanen Netta Julia, Alanko Emma Katariina, Al-Hajari Sara, Alhussien Abdulrahman, Alizadeh Aida, Anttila Senja Inka Romilda, Briem Honia, Burlaka Danylo, Byiringiro Rene, Dindo Sandi Tony Faraj, Heilala Emmi Josefina, Heinonen Nanna Katariina, Helin Jenniina Katariina, Honkanen Sara Juulia, Hotchkiss Annika Pauliina, Immonen Janina Ida Maria, Inomaa Mimmi Ilonna, Jokela Neea Anna Julia, Kanabi Margret Abdullah, Katisko Ninni Sini Susanna, Koivisto Carita Iida Wilhelmiina, Konttinen Auriina Tuulia, Konttinen Reetta Sofiaana, Korkki Kiia Ella Sofia, Koskela Julia Aurora, Kujala Essi Eveliina, Lahtomäki Eerika Siiri Sofia, Laitinen Regina Maria Nanna, Lehtinen Jemina Ester Ilona, Lepistö Joona Valtteri, Lindeman Jasmin Natasia Elisabeth, Luoto Klara Lotta Lyydia, Luukkonen Jessica Nella Juulia, Malmström Bianca Maria Alessandra, Manni Venla Alisa, Matilainen, Nella Evena Susella, Moisio Stella Kristiina, Mustonen Lea Jenny Elina, Nguyen Thuy Huynh, Noori Yegane, Nuhanovic Emina, Numminen Aino Meeri Inkeri, Nyman Julia Alexandra, Ojala Ilona Aurora, Ojala Martti Otso Johannes, Ojamo Minttu Liisa Adella, Palmroth Diandra Esmeralda, Perikangas Nea Kristiina, Petäjistö Sara Sofia
    Pirilä Emilla Lumi Linnea, Porali Aamu Emilia, Portimojärvi Saskia Margareta, Purmonen Lumia Anastasia, Pyhältö Maia Sofia, Raivio Hertta Matilda, Rajaniemi Jenny-Sofia Helinä, Rantala Melina Vilhelmiina, Ranto Ella Maria, Rautalin Ilona Elma Katariina, Riki Maria Katarina Aleksandra, Rissanen Liisa Tyyne Kaarina, Ritala Milla Katriina, Salonperä Sara Sofia, Sapkota Bipasha, Siltanen Hugo Unto Olavi, Soukka Aura Onerva, Taipale Luka Valtteri, Tajik Khatereh, Tamminen Jemina Anita, Tanhuanpää Emmi Auni Elina, Tawfeeq Rita Shorash Tawfeeq, Tukiainen Kiia Katariina, Tuomisto Jenna Janika, Tuukkanen Milla Tuulikki, Törmälä Emma Tuulia, Valkonen Mona Auroora, Vokkolainen Vilma Ilona, Vuorela Olivia Ava Emilia

  • Ajoneuvoalan perustutkinto

    Ekhator Stanley, Luomajärvi Sampo Vihtori, Nevala Mikael Petri Johannes, Peltonen Ari Markus Iisak, Vainionpää Aale Tatu Johannes

    Liiketoiminnan perustutkinto

    Aaltonen Elias Aaron, Nahkala Lassi Aatu Allen

    Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

    Ihainen Sanni Nuppu Emilia, Suomalainen Marianne

  • Aaltojärvi Aino Maria, Aarrepalo Aada Annikki, Abdi Ahmed Nimo, Abdullahi Jama Hafsa, Akbari Mohammad, Al-Juboori Sama Basim Abbas, Alkashish Mujtaba Maytham Abdulhadi, Al-Shmes Fares, Anneberg Sebastian Johan, Anttolainen Sara Olivia, Anttonen Jenna Alexandra, Azimi Roya, Baltzar Miro Thor Robert, Bamidele Olamide Emmanuel, Bukk Liliana, Couceiro de Sousa Santos Frea Fada Manuela, Diallo Roughaiyatou, Erkkilä Juuso Pekka Juhani, Faghiri Khaled, Flink Robert Antoonio Albert, Flores Canaan Roberto Yasid, Friberg Aaron Eerik Aleksei, Friimäki Aleksandra Maria, Golubev Konstantin, Guhaish Safaa Raed Ibadi, Gynther Netta Aleksandra, Haapio Netta Emilia, Heinonen Ella Ida Matilda, Heinonen Ronja Myrna Matilda, Hesari Roya, Hietarinta Ilona Grace Runo, Hyvärinen Miia Anniina, Immonen Juhana Konstantin, Immonen Sofia Ida Susanna, Jauhiainen Liisa Ilona, Javanainen Jesperi Esa Juhani, Jokipii Juho Tapani, Jämsén Kiia Juulia, Järvinen Josefina Julia, Kamenski Kirill, Kangas Sampo Sylvester, Kauranen Helmi Ira Pauliina, Kesälahti Ilona Silvi Orvokki, Kettunen Tatu Wiljami, Khrueabkhontho Phalakon, Kianfar Pelin Maral, Kirjonen Kukka-Sofia Matilda, Koshara Igor, Koshara Liuba, Koskimäki Christian Henry Benjamin, Koskinen Ella Aleksandra, Kueakkaew Onpeeya, Kuppusami Krista Eliane, Kuusalo Sindi Sarah Isabel, Kuusi Emmileena Anneli, Kuusjärvi Nooa Joosua, Kyrönen Jere Antero, Kähkönen Venla Emilia Jessica, Laine Clarissa Eeva Alexandra, Laine Helmi Amanda, Laiti Oula Eemil, Lammi Wiivi Anniina Cecilia, Lappalainen Eetu Joni Jasperi, Lehtisaari Jere Mikael, Lehtonen Julius Oliver, Lemba Arthur, Leppänen Laura Kerttu, Linko Milka Alina, Lozovski Alex, Lukkala Arvo Kustaa Aleksius, Mahmood Nabaa Ali Mahmood, Makkonen Jimi Timo Tapani, Marjamäki Emilia Elsa, Mikkola Elmeri Juhani, Miller Alina, Mohammed Abdalle Abdiwahid, Mohammedi Falah Azim, Niemelä Aleksi Mikael, Niemelä Ella Kaisa, Niittynen Valtteri Arvo Aleksanteri, Nikoskelainen Aleksi Mikael, Näsi Valentino Matias, Pajula Veera Eliisa, Pavliuk Elvira, Peltola Frans Eino Eevert, Peperniece Kate Sendija, Pujola Enni Josefina, Puotiniemi Erica Ida Amanda, Rahimi Mohammad Matin, Raula Emmi Amanda, Rekonius Aamu Hilja Tuulia, Riihimäki Uki Viljami Christian, Rissanen Kiia Susanne, Salenius Elsa Edith, Salmi Inkeri Peppilotta, Savia Elias Henrik, Setälä Felix Arttur Emerik, Simonen Arttu Väinö August, Sjöberg Terno Tino Leonard, Skyttä Aapo Heikki Johannes, Softic Aziz, Soininmäki Miro Henrik, Sran Harjot Singh, Suhonen Neea Minttu Kristina, Sundqvist Onni Vilho Johannes, Suni Mico Romeo, Syvänen Roosa-Sofia, Taimisto Valtteri Mikael, Tuominen Oula Tarmo, Tuominen Sampo Tapio, Tuuttu Sara Emilia Alexandra, Tähkä Anna Erika, Uskelin Omega Nora Dalisay, Uusikartano Hanna Emilia, Vaaras Tuure Karl Frithiof, Vaittinen Mikael Vilhelm Johannes, Vanhala Alina Ester Eliisa, Vidal Miklos Sebastian, Vigil Perez Claudia, Viitanen Jenni Pauliina, Viljanen Sara Lempi Johanna, Vlasov Elvis Tapani, Weckman Vella Aurora

  • Business

    Aaltonen Sasu, Czechowski Patryk, Daly Daniel, Freihoff Max, Hamad Sarah, Hiidenlampi Teodor, Kashamura Jeremie, Kohvakka Henri, Liukkonen Marissa, Nabila Hermes, Noubli Nabil,  Numminen Nicklas, Rautkivi Luukas,  Sapkota Manish, Tasanen Joanna, Tayee Zahra, Than Min, Törönen Urho

    Restaurant and Catering Services

    Amay Roselle, Ambrad Gilbert, Baer Gelly, Cocamas Sweet, Daguisonan Mark, Ishchenko Irina, Kazakov Igor, Kazakova Kristina, Maseeh Ishaq, Mercado Keith, Mercado Ken, Mercado Kim, Shiwakoti Gopal, Shumilova Mariia, Suarnaba James, Vallo Jonjon

    Tourism industry

    Drozdov Dmitrii, Galicia Jessica, Hajia Humaira, Kilina Aleksandra, Saksala May, Sapkota Bibisha, Salaheddine Serroukh Salaheddine, Svinin Vsevolod