Julkaisemme yhteishaun opiskelijavalinnan tulokset tällä nettisivulla 15.6.2023. Julkaisemme vain niiden henkilöiden nimet, jotka ovat antaneet luvan nimen julkaisuun. Hakija saa Opintopolusta tiedon valintatuloksesta sähköpostiinsa, jos on antanut hakulomakkeella sähköpostiosoitteensa.
Tieto suoraan omaan sähköpostiin
Hakija, tarkista sähköpostisi – saat tiedon valinnastasi 15.6.2023!
Yhteishaussa Treduun valitut 2023
HUOM! Julkaisemme vain niiden henkilöiden nimet, jotka ovat antaneet luvan julkaisuun.
-
Ajoneuvoalan perustutkinto
Aaltonen, Emma Ida Emilia
Ahonen, Miko Matias
Ahonen, Vilho Veikko
Annaniemi, Väinö Mikael
Ansakorpi, Juuse Ilmari
Belozerova, Eva
Castilla Laijärvi, Aslak
Eerola, Benjamin Sulo Robert
Fingerroos, Pilvi Aamu Alexandra
Hakala, Iina Birgitta
Hedman, Sebastian Paul-Oscar Henrick
Heiskanen, Peetu Sebastian
Heiskanen, Sami Leevi Matias
Hepo-oja, Eetu Antto Viljami
Hiltunen, Henrik Antton
Honkala, Henna Maria
Juntunen, Otto Johannes
Kanerva, Nelli Aurora
Kekki, Ronja Marjatta
Kiviniemi, Aleksi Juhani
Lahdelma, Roni Valtteri
Lehtonen, Frans Noel Wiljami
Lehtonen, Julia Oona Orvokki
Leivonniemi, Niilo Kalervo
Lolax, Karelia Emma Maria
Memonen, Alma Seela Amalia
Michelsson, Arttu Mikael
Mäkelä, Lauri Kristian
Mäkinen, Pinja Susanne
Männik, Jaro Johannes
Naumanen, Iines Aina Ilona
Nouri, Shapor
Nuuttinen, Timi Matias
Ojala, Emma Sofia
Pasti, Michail Magnus
Petäjistö, Noora Tuulia
Pohjosmäki, Mira Eerika
Pullinen, Eemil Mikael
Puumala, Jesse Julius Jukanpoika
Pyrrö, Peik Joonatan
Räsänen, Essi Aliisa
Salmi, Noora Jenny Pauliina
Sarparanta, Olivia Alise Matilda
Selkee, Arttu Eino Ilari
Solin, Oula Iivari
Suni, Niila Eemil Julius
Togluk, Renas-Agit
Tommila, Aatu Fredrik Benjamin
Tuomimäki, Ilari Anton
Vahtera, Kasperi Toivo Iisakki
Valtee, Niilo Eemeli
Vauranoja, Oskar Juhani
Vornanen, Jetto Tor Nikolai
Vähä-Jaakkola, Ria Vanilla Teresia
Ylijääskö, Nico Kristian
Äikäs, Roope MikaelTalotekniikan perustutkinto
Aalto, Arttu Sakari
Aaltonen, Paavo Jimi Reidar
Ahonen, Niklas Sakari
Aronen, Juho Oskari
Bhattarai, Bikram Trichandra
Ekholm, Rasmus Antero
Erkanaho, Asmo Pekka Juhani
Harsia, Jonne Aleksanteri
Heikkilä, Daniel Tomas Oliver
Heinonen, Daniel Kristian
Heinämäki, Ville Olavi
Henriksson, Anton Elias
Hiilloste, Jose Valtteri
Huotari, Veikko Emil
Kaikkonen, Oliver Onni Edvard
Kangas, Sampo Sylvester
Keskitalo, Akseli Frans Olavi
Koivula, Kalle Heikki Elmeri
Koivunen, Viljami Oliver
Korpikoski, Joona Mikael
Koski, Veeti Juhani
Kukkola, Viljami Olavi
Kurs, Bryan
Kyllönen, Iida Emilia
Laakso, Iiro Matias
Lahdenpohja, Jami Joona Johannes
Lappalainen, Arttu Juhani
Martikainen, Niilo Onni Akseli
Michelsson, Matias Aleksanteri
Myyrä, Niko Toivo Olavi
Mäkinen, Eetu Heimo Johannes
Mäkipää, Aatu Oskari
Pentti, Jaro Caspian
Perkiö, Aapo Mikael
Puputti, Jonatan Alex Nicolas
Raittinen, Matias Aku Elias
Riippa, Leo Johannes
Ruotsalainen, Manu Tapani
Saarela, Aamu Ellen
Salkoaho, Tomas Kauri Alarik
Selin, Mico Matias
Sillanpää, Akseli Vilho Oscar
Tanni, Joni Jasper Mikael
Tuominen, Johannes Eero Oskari -
Elintarvikealan perustutkinto
Aaltonen, Sakari Robert
Aronen, Sanni Ada Elena
Hakanen, Pinja Helmi Julia
Huikuri, Asla Eeli
Järvinen, Panu Valtteri Juhani
Kalliosaari, Jenna Marjaana
Kalliosaari, Joanna Marleena
Koli, Tommi Kalle Johannes
Pakkanen, Monika Aino Maria
Rinne, Viivi Helmi Emilia
Salonen, Nova Rafael Kristian
Sammaljärvi, Nira Kiara EsperanzaKone- ja tuotantotekniikan perustutkinto
Ahmed, Imran Mohamed
Aittola, Arttu Oskari
Antila, Lassi Weeti Valtter
Erkkilä, Juuso Pekka Juhani
Eteläniemi, Maksimus Robert Benjamin
Hakala, Veeti Eino Armas
Haukipää, Henna Alina
Hautamäki, Juho Matias
Hawari Ismail Ibrahim, Ismail
Holopainen, Emil Albert
Huhtakallio, Kosti Tuomas Jalmari
Huhtimäki, Touko Onni-Olavi
Juusola, Valtteri Eelis
Kanerva, Petteri Elias Olavi
Karvinen, Miika Samuli
Kekarainen, Juho Matias
Kellberg, Lassi Ilmari
Khalil, Hamoud
Kilpinen, Sara Katariina
Kippola, Pyry Antero
Kouhia, Kimmo Johannes
Kuusinen, Jonttu Sebastian
Kuusisto, Miro-Kristian
Lamminen, Eero Arttur Juhani
Lampinen, Sami Johannes
Lehti, Emil Luca Oliver
Lehti, Mikko Elias Valdemar
Leppäniemi, Leevi Onni Sakari
Levonoja, Markus Veli Juhani
Linnala, Leevi Mikael
Majapuro, Samu Eemeli Matias
Mehrzai, Ramin
Merikivi, Veeti Matias
Mingu, Daniel Ogis
Mäki, Leevi Tapio
Mäkinen, Junnu Mainio
Mäkinen, Niklas Niilo Tapani
Niemi, Niklas Mikael Juhani
Oikarinen, Simo Antti
Perlas, Mark Anthony
Piittala, Kaapo Matias
Puskanen, Pyry Edvard Juhanpoika
Ruottinen, Mikko Tapio
Räty, Eetu Olavi
Salonen, Joona Kasperi
Stenholm, Nooa Oliver
Sälelinna, Oliver Vilhelm
Tammentie, Riku-Pekka Juhani
Tossavainen, Fanny Tia-Maria Arintytär
Ulanen, Ahti Johannes Valdemar
Veneskoski, Eeli Topias
Vänninen, Ville Aleksi
Weckman, Vella Aurora
Ylisalo, Roni Lauri Valentin
Äijälä, Joel Mikael EemeliLaboratorioalan perustutkinto
Alhalabi, Mhd Ammar
Al-Khanjarawy, Wiqar Hayder Abudi
Asuintupa, Erika Diana Sofia
Ervasti, Josefiina Iida Linnea
Hietanen, Saana Anniina
Jaatinen, Roosa Iida Emilia
Jokinen, Anna-Sofia
Kaikuvuo, Kuura Jupiter
Koivuporras, Laura Johanna
Myllymäki, Lilja Minttu Katriina
Nummensalo, Silja Katariina
Vainionpää, Kati HelenaLogistiikan perustutkinto
Aaltonen, Eeli Simangele
Aaltonen, Suvi Tuulia
Abuga, Botrus James
Ahonen, Aliisa Mira Kristiina
Alakoski, Migi Antero
Alnuaimi, Abdul Rahman Nedal
Asghari, Allahyar
Aulamo, Julia Olivia
Blomqvist, Anton Aarne Artturi
Darai-Normann, Nándor
Grek, Jan Juhani
Grönfors Palmroth
Robertino, Leonard Sebastian
Haapala, Oscar Wiljami
Haapamäki, Samuli Lauri
Heikkilä, Anniina Alexandra
Heikkilä, Juho Aleksi
Heikkinen, Joona Mikael
Heikkinen, Rafael Johannes
Heiskala, Mikael Elias
Hirvelä, Levi Iida Mikaela
Honkiniemi, Jenina Meea-Minella
Hyrkäs, Niilo Olavi
Hytönen, Sami-Pekka Juhani
Ilvonen, Jesse Matias
Jutila, Sasu Yuyay
Järvinen, Niko Petteri
Kaivo-oja, Veikka Viljami
Kanerva, Ronja Alexandra
Kataja, Aarni Joel Julius
Khatchanon, Nattawut
Kinnunen, Netta Martta-Maria
Kinnunen, Niko Gabriel
Kiviharju, Jonne Kristian Olavi
Kujala, Oula Samuel
Kulmala, Kalle Reino Einari
Kuosa, Toni Valtteri
Kärkelä, Viivi Kerttu Matilda
Laine, Juho Emil
Laine, Sini Marjaana
Lappalainen, Joonas Niko Oskari
Lassila, Milja Julianna
Leppänen, Eero Matias
Lindell, Netta Olivia
Lintuniemi, Veeti Wilhelm Jarinpoika
Malek Yar, Eman
Matikainen, Joona Ilari
Mattila, Ville Valtteri
Melartin, Ilmari Joonatan
Mäyränpää, Aino Elina
Naaralainen, Jesse Tony Mikael
Nieminen, Eemeli Ukko Sakari
Olán, Jiro Pentti Mikael
Paananen, Samu Onni Matias
Palmroos, Richard Robin Dimitri
Pantsu, Perttu Paavali
Partanen, Mika Henri Aleksi
Polvi, Tuomas Oliver
Puheloinen, Seela Silja
Raiskio, Eeli Tauno Iivari
Rajala, Karita Eveliina
Reinikainen, Ida Eveliina
Riipinen, Jenna Alina
Roibeh, Samir
Ruhtinas, Akseli Abel Aleksanteri
Saari, Jenna Maria
Sievä, Roope Santeri
Suosalo, Tyyne Laura Lyydia
Suvanto, Mare Maria
Tanskanen, Nico Patrik
Tanwatthana, Narakon
Tapiola, Veeti Lauri Oliver
Tiilikainen, Mick Sakari
Tyynelä, Linnea Alexandra
Uosukainen, Jimi Jonathan Daniel
Vierikko, Mico Veikka
Vuorinen, Daniel Eerik Valentin
Wall, Aku MikaelMedia-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto
Ahola, Aleksi Kristian
Alajoki, Olavi Robert
Alvalahti, Valtteri Aaron
Backman, Pihla Aurora
Engberg, Roosa Elisabeth
Finska, Helmi Maria
Grönroos, Sanni Kaarin Lyydia
Holm, Jasper Johannes
Jokinen, Emmi Marleena
Juntunen, Laura Sofia
Kurcheva, Ulyana
Kuuseväli, Maribel
Käpynen, Sini Josefiina
Laine, Sanni Katariina Usva
Mikkola, Pauliina Martta Julia
Oivio, Alexandra Clarissa
Oksa, Essi Sylvia
Pettersson, Oona Emilia Olga
Rapo, Emilia Anna Helena
Ruotsalainen, Sofia Iida Annika
Ruottinen, Jimi Henrik Juhana
Salmi, Joanna Annika
Sieranoja, Eetu Aulis Juhani
Suikkanen, Minttu Orvokki
Sydänlammi, Anton Eemil
Tenhola, Eelis Anton Aaretti
Valkama, Leevi Oskari
Vilén, Anni Hilda Sofia
Virtanen, Antton Hermanni
Vuorela, Iida Irene
Vuorinen, Seela Emilia
Väyrynen, Vilma SusannaProsessiteollisuuden perustutkinto
Haapala, Iris Matilda
Hallikainen, Jani Johannes
Ihalainen, Aleksi Elias
Jäntti, Topi Ilmari
Karlsten, Nea Linda Maria
Kervinen, Jaakko Mikael
Könkäänniska, Eeli Aukusti
Nurminen, Eemil Nestori
Ojala, Niilas Vilhelm
Palonen, Joonas Oiva Juhani
Porttikivi, Simeoni Vesa Aleksander
Rantalainen, Teemu Temwani Olavi
Rautio, Miro Oskari
Seppä, Elena Patricia
Vihervaara, Joanna MarikaPintakäsittelyalan perustutkinto
Asikainen, Leo Oskari
Çipi, Angela Christina
Ella, Iiris Maria Katariina
Grevtseva, Milana
Haapa, Riina Annika
Hannula, Jessica Judith Emilia
Heikkilä, Joona Antti Aleksander
Heiskanen, Eda Alexandra
Jauhiainen, Tiiu Maarit Pauliina
Jämsén, Kiia Juulia
Koirikivi, Henna Elisabet Marjaana
Kulma-aho, Emmi Katariina
Kuntsi, Krista Maria Johanna
Laine, Amanda Ada Josefina
Lappalainen, Maija Amelia
Niemi, Pinja Juulia
Niskanen, Miisa Maria
Peltomäki, Julia Amanda
Pernu, Sointu Ilmatar
Pohjalainen, Sara Juulia
Raik, Dagne-Laura
Raittinen, Ossi Veikko Oliver
Reunanen, Heidi Ella Maria
Rissanen, Oiva Paavo Olavi
Rosenberg, Wiki Rosa
Schwartz, Sami Viljami Aleksanteri
Tiilikainen, Vili-Valtteri Sauli Erkki
Toivio, Elis Oliver
Vierikko, Senja Iris Maria
Vuorinen, Ava-Sofie Milana
Yli-Hietanen, Anni HelmiinaPuhtaus- ja kiinteistöpalvelualan perustutkinto
Aarrepalo, Aada Annikki
Ahmadi, Alireza
Haljandra, Daniel
Hiltunen, Aksu Juhani
Kyrönen, Jere Antero
Suuronen, Hugo JohannesPuuteollisuuden perustutkinto
Kulmala, Henri Otto Aaron
Kyllönen, Petteri Amos Eemil
Seppi, Nuutti Juhani
Viljanen, Jonne PetteriRakennusalan perustutkinto
Aalto, Julia Aleksandra
Abdullahi Abdi, Adnan
Alavillamo, Miikka Juhani
Al-Mohammadaoui, Mohammad Jasim Hadi
Babakarkhil, Khaibar
Basim, Ammar
Chouaib, Aadam
De Souza, Jonas Vincente Valtteri
Forsberg, Aleksi Henrik Petteri
Haikola, Joonatan Gabriel
Halen, Peetu Matias Petteri
Heinonen, Väinö Johannes
Helin, Hugo Onni Ilmari
Helin, Mikko Matias
Hosio, Carlos Manuel
Immonen, Juhana Konstantin
Juusonen, Samuel Antti Joeli
Kallinen, Jasmin Pähkinäntytär
Kammonen, Eerik Juhani Aleksanteri
Kinnunen, Nikolai Juho Severi
Komu, Jere Juhani
Koskela, Okko Alvari
Koskinen, Eero Ilari
Kulokoski, Antti Eemeli
Kupiainen, Johannes Ilmari
Käkelä, Pipsa Minttu
Lahtinen, Elmo Benjamin
Lahtinen, Toni Juhani
Laine, Jami-Kristian
Laurila, Joona Jasper Kristian
Leinonen, Martti Aarre Aaparoihu
Liehu, Nestori Antti Matias
Linjama, Leino Juho Artturi
Lintala, Leo Mikael Einari
Mbonabingi, John Mark
Moisio, Vili Leo Elmeri
Mursu, Kalle Henrik
Myllymäki, Noel Einar
Mäkelä, Jonas Cristian
Nurmi, Jasmin Julia
Pepic, Omer
Piispanen, Nette Mariia Vilhelmiina
Rantalahti, Kalle Herman
Raudanen, Kirill
Rautio, Annika Heini Elisabet
Riihimäki, Petro Antero
Ritakallio, Juhani Antti Tapio
Salonen, Tino Tapani
Sjöstedt, Erik Aslak Johannes
Suomi, Miki Juhani
Suur, Margus
Tahlo, Tommi Olli Sakari
Tenno, Nino Pontus Valtteri
Tervo, Konsta Kalervo
Tirkkonen, Vertti Viljami
Urvanta, Juho Matias
Vanhatalo, Mico Manuel
Verho, Valtteri Niilo-Eemeli Kirill
Vierikko, Iiro Onni Antero
Viitavaara, Iikka Eljas Ensio
Viljakainen, Lassi Johannes
Virkkala, Emmi Katariina
Väinölä, Aleksi Aleksandr
Väyrynen, Leevi Mikael
Zharku, LisSähkö- ja automaatioalan perustutkinto
Ahonen, Miika Markus
Akurathi, Joshuva Arpith
Eilola, Lassi Matti Eemeli
Grebennikov, Alexander
Haverinen, Eeno-Lukas Herman Samuel
Heimolinna, Kosti Ilmari
Helin, Oiva Ukko-Pekka
Hellstedt, Veeti Atte-Oskari
Houhala, Anselmi Aatos Alvari
Hyssy, Elias Valtteri Harrinpoika
Hyvönen, Antton Johannes Jalmari
Jokinen, Santeri Heikki Samuel
Karsa, Tuomas Petteri
Kettunen, Kalle Hermanni
Konttinen, Matti Mikael
Korkala, Paulo Roobert
Korpi, Matias Olavi
Kortesaari, Aada Maria
Kukkonen, Arttu Anton
Kurikka, Mikael Oskari
Kuula, Tobias Sebastian
Kuurila, Camilla Estella
Kylmälä, Lenni Eemil
Lamminaho, Klaus Daniel
Lassila, Aaron Väinö Olavi
Lehto, Tino Kristian
Lehtonen, Julius Oliver
Luukkonen, Verne Vilhelm
Mattila, Marcus Victor Optimus
Muurimäki, Jarkko Juhani
Mäkinen, Gabriel Eevertti
Mäkipää, Eemil Juhana Aukusti
Mättö, Laura Melinda Olivia
Määttä, Eeli Mikael
Niiranen, Leo Olavi
Nisula, Eelis Vilhelmi
Nuhanovic, Alsad
Pannula, Onni Aleksanteri
Peltovuori, Lenni Jalmari
Perälampi, Konsta Efferi
Pokela, Jaakko Juhani
Pulli, Vesa Viljami
Puurunen, Viljam Eliel
Rautiainen, Joonatan Daniel
Rytkönen, Linus Jami Helmeri
Rönkkö, Benjamin Aleksis
Sotavalta, Riku Petteri
Tervakangas, Jermu Hermanni
Tikkanen, Tea-Sofia Elisa
Tjuljukov, Maksim
Uutela, Matias Mikael
Vaarala, Severi Eino Sanfrid
Viitaniemi, Onni Viljami
Viljakainen, Leevi Alex Artturi
Vuorinen, Onni Aleksanteri Tapionpoika
Äyräs, Sini Aino KaarinaTaideteollisuusalan perustutkinto
Auer, Neo Aura
Hokkanen, Aino Anniina
Kuusisto, Luna Julia Jasmin
Lattunen, Minea Jade Helmi
Liesi, Ronja Petra Wilhelmiina
Liu, Deyi
Mäkelä, Pinja Pauliina
Nurmi, Santtu Kalervo
Paananen, Myy Alissa
Pitkälä, Helmi Emilia
Rasinairo, Senni Amalia
Saarela, Peetu Johannes
Steckiewicz, Patrick Daniel
Tikka, Niila
Toivonen, Agnes Sofia
Tuominen, Sampo Tapio
Uskelin, Omega Nora DalisayTieto- ja viestintätekniikan perustutkinto
Ahola, Veeti Kristian
Arabaci, Emre Johannes
Ardalan, Ahura-Tishko
Arzagani, Sahel
Backas, Aapo Elmeri
Bamidele, Olamide Emmanuel
Cao, Tung Nhut
Fan, Junbo
Farah, Ali-Nur Mohamed
Grén, Aino-Emilia Kirsikka
Grozdanic, Tarik
Heikkinen, Aaro Juhani
Hietasaari, Aleksi Juhana Petteri
Häkkinen, Olivia Laura Amelia
Johansson, Onni Väinö Eemeli
Juuti, Jimi Petteri
Järvensivu, Nikoel Jesse Kasperi
Kajaan, Eemeli Eino Verneri
Keltanen, Anni Kristiina
Kiesiläinen, Freija Aura
Kivelä, Noel Väinö Kustaa
Kivistö, Saara Emilia
Koivulampi, Erik Kullervo
Korkeamäki, Akseli Matias Ilmari
Koskela, Arttu Valtteri
Koskinen, Pyry Patrick
Kukka, Alexandra Emilia
Kuurila, Inka Kristina
Kärjenniemi, Leevi Nemo Oskari
Leppänen, Mino Onni Juhani
Malinen, Eemil Johannes
Manninen, Sami Tuomas Tapio
Mensah, Julia Afia Aleksandra
Metsävuori, Neo Markonpoika
Mustonen, Juhani Pekka
Mäkelä, Elias Oliver
Määttä, Lassi Sakari
Nyman, Jere Matias
Ojala, Eerik Johannes
Omage, Collins
Paananen, Tuukka Antero
Palttala, Julius Aleksanteri
Peltola, Timi Juhani
Posio, Isto Evert
Qvist, Niilo Aleksi
Rautio, Eerik Frans Aadolf
Rekko, Milla Viola
Saarnisto, Joona Samuel
Salminen, Pyry Kalevi
Sarlanen, Nikolai Niko
Sarttila, Mico Antti Eemeli
Sillankorva, Rafael
Sorri, Niklas Kristian
Syrjäniemi, Niklas Aate Augusti
Särkinen, Jami Joonas Olavi
Taivasmaa, Rollo Reidar Maximo
Tikka, Terhi Mariaana
Tkachenko, Vera
Toivola, Juho Kasperi
Tonttila, Oliver Kristian
Tuominen, Arttu Elmeri
Uutela, Lotta Sofia
Valkeala, Jamie Vin Aleksander
Viitala, Aaron Aleksis Andreas
Virtanen, Jere Magid Noor
Vuorenmaa, Aapo Oiva Ilmari
Weltzien, Oliver Sebastian
Wilson, Caleb Stuart
Zuravlev, Nikita -
Elintarvikealan perustutkinto
Harjula, Reetta Maria
Kivelä, Jenni Helena
Mäki-Kivistö, Anni Tuuli
Rissa, Anni Ilona
Syvänen, Aurora Helmi Anneli
Tiilikka, Laura Erika
Tuomisto, Oona Aliisa KatariinaLiiketoiminnan perustutkinto
Aarnio, Elina Runo Sofia
Dahlman, Jaakko Samuel
Haho, Riina Maaria
Jansson, Siiri Sisko-Maria
Ketola, Veera Maria Kristiina
Laakso, Noora Tatiana
Lahtonen, Ella Cecilia
Lehtelä, Alisa Eveliina
Lukkala, Urho Alvar Antero
Lyytikäinen, Aini Elena
Lyytikäinen, Ellen Amalia
Malm, Eemil Gilbert Aukusti
Oravasaari, Venla Kaisla Olivia
Paakkala, Aukusti Hermanni Antinpoika
Salminen, Pihla Serafiina
Uotila, Viivi Anna Sofia
Vähämäki, Milla Juulia
Öhrling, Alex SamuelPuhtaus- ja kiinteistöpalvelualan perustutkinto
Joensuu, Kiira Janina
Koskinen, Ronja Kristiina
Rönkkö, Joonas Pasi Oskari
Sjöberg, Leni Alvari
Volanen, Oona MarjukkaRakennusalan perustutkinto
Alajakku, Aleksi Eerik
Arola, Oskari Tapio
Elkelä, Elias Esko Aukusti
Grönroos, Aapo Matias
Heikkilä, Eino Jussi Hermanni
Helperi, Samu Jussi Sebastian
Hiltunen, Lauri Matias
Jousmäki, Samuel Jimi Matias
Karlberg, Nikolaj
Kivimäki, Roni Kristian
Koskinen, Jakob Samuel
Kulmala, Matti Juhani
Lahtinen, Juuso Jonatan
Lindholm, Anttoni Eino Eemeli
Nousiainen, Jico Juhana
Partanen, Daniel Anton
Poutala, Salla Annikki
Pyhälä, Eetu Waltteri
Pääsky, Eetu Veikka Aleksi
Raitia, Kimi Olavi
Rantanen, Alexi Christian
Tanhuanpää, Miikka Johannes Juhani
Vainio, Luka Eemil
Viitanen, Meeri Iisa Kristiina
Viljakainen, Juho Elias
Virtanen, Jenna Maaria
Väänänen, Onni Mikael
Yhtiö, Teemu KasperRavintola- ja catering-alan perustutkinto
Aro, Marcus-Antony
Hakanen, Vilma Katariina
Ilomäki, Lumi Natalia
Jaskari, Roni Mikael
Karinen, Kristiina Anneli
Kurki, Kalle Jesperi
Laine, Kimi Juhani
Malinen, Lumia Milja Maria
Matilainen, Anni Matleena
Matilainen, Tiitus Ohto Iisakki
Nurmi, Minja Anni Ilona
Perämäki, Atte Väinö Olavi
Pirskanen, Aleksi Johannes
Räsänen, Isabella CarolineSosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Al-Tallab, Zahra
Hiltunen, Jessi Jasmin Lyydia
Ijäs, Iiris Aleksandra
Kaunisto, Erin Anna Elisabet
Kostenko, Kristian-Vladimir
Kuoppu, Minttu Marjatta
Lankanen, Laura Kaarina
Laukkanen, Netta Marja
Leander, Kiia Emma Odessa
Lehti, Julia Josefiina
Lehti, Milja Lyydia
Luomanperä, Maisa Vilhelmiina
Mäkinen, Suvi Tuuli Maria
Niemi, Ronja Reetta Maria
Niva, Milla Elviira
Nurmela, Jenni Kaarina
Parviainen, Tiina
Peltonen, Helmi Sofia
Pöllänen, Viivi Emmiina Hannele
Rantala, Julia Eveliina
Saarinen, Oona Alma Lyydia
Saario, Netta Johanna
Salomaa, Julia Anni Elisabeth
Siren, Milla Maria
Siukola, Markus Aku Mikael
Toivonen, Nea OliviaSähkö- ja automaatioalan perustutkinto
Alakoski Miska Olavi
Ala-Vannesluoma Aaron Elias
Ekmark Verneri Jaakko Henrikki
Isokotamäki Aleksi Elias
Itäranta, Erlend Vilppu
Kivimäki, Arvi Ilmari
Koppanen, Onni Tapani
Korhonen, Suvi Sinikka Anneli
Kuusi, Tuukka Johannes
Laukkanen, Julius Juho Mikael
Mytty, Elias Aaro Santeri
Niittynen, Pipsa Pauliina
Peltonen, Helmi Tuulia
Peltonen, Tomek Matias
Pispala, Ville Pekka
Reko, Tuukka Topias
Telkkälä, Ilja Oliver
Virtanen, Emma Irja JohannaTalotekniikan perustutkinto
Haapaniemi, Helmi Siviä
Heikkinen, Émil Matti Marcel
Holmala, Aleksi Jere Johannes
Kaukonen, Juho Matias
Kaukonen, Urho Olavi
Kauranen, Jonne Toni Kristian
Keskinen, Aleksi Lauri
Koppanen, Luca Tuomas Kristian
Kätkytniemi, Jerry Sulo Samuli
Luojukoski, Sebastian Elias
Mompanao, Worrawut
Naskali, Ville Janne Kristian
Rauhamäki, Tobias
Salmijärvi, Jero Petteri
Suopanki, Leevi Nante Oskari
Svenn, Aku Santeri
Valli, Aaron Alexander
Yläjärvi, Viljo Armas ValentinTieto- ja viestintätekniikan perustutkinto
Häkli, Akseli Onni Olavi
Jokinen, Leevi Ilmari
Lang, Henry
Laurila, Joona Juhana
Lemba, Arthur
Makkonen, Tyko Pauli Johannes
Mäenpää, Viljami Miro Kasperi
Nurmi, Vili Tuomo Johannes
Pekki, Mico Benjamin
Pennanen, Arttu Kalevi
Przychodzki, Alan Piotr
Pyörälä, Benjamin Alex Kristian
Simahov, Leonid
Simi, Rasmus Juhani
Suoniemi, Jalmari Kalle Kalervo
Väisänen, Marko MikaelTurvallisuusalan perustutkinto
Dolmatova, Ksenia
Heinola, Alex Mikael
Kokko, Eelis Konsta
Lekpek, Edis
Leppä, Aku Ville Henrikki
Leppälä, Joonas Kristian
Linna, Tuukka Mikael
Meis, Seif
Penttilä, Jimi Wiljami
Penttilä, Luca Julius
Pring, Matias Jonatan
Rantanen, Oskari Antero
Riihimäki, Peppi Veera Johanna
Saari, Sisu Severi
Shnayder, Victoria
Åkerlund, Samuel SebastianTutkintokoulutukseen valmentava koulutus (TUVA)
Aalto, Henriikka Auroora
Ahonen, Janette Marjaana
Bremer, Eeli Juhani Antero
Cochrane, Roope Samuel
Hack, Sampo Patrick
Kenttälä, Tinja Tuulikki
Kivi, Emmi-Johanna
Koskela, Konsta Gabriel Johannes
Lehmusto, Joa Stella-Minea
Niemi, Elias Aaro Oliver
Niskanen, Eero Elias
Nyman, Kyösti Allan Rikhart
Palanen, Teo August Tapani
Rautanen, Emmi Helena
Ruohonen, Niko Mikael
Röyskö, Jyri Sakari
Santalahti, Helmi Elisabeth
Suuniittu, Taina Emilia
Tuhkanen, Santtu Antero Juhani
Uotila, Viljami Veijo Urho
Vanhala, Alina Ester Eliisa
Viitanen, Milka Maria Inari
Vuorilampi, Tuukka Johannes
Wirola, Beata Riia Maria -
Kasvatus- ja ohjausalan perustutkinto
Ansakorpi, Fanny Inkeri
Ekholm, Tara Ella Maria
Hedman, Laura Claudia Patricia
Hyry, Iina Sofia
Hämäläinen, Meri-Tuulia Anneli
Ilmen, Väinö Jalmari
Jokisalo, Julius Onni Emil
Kalmari, Aada Kristiina
Kanerva, Julia Katariina
Kuusisto, Emma Tuulikki
Leivo, Heta Johanna
Lindqvist, Senni Eveliina
Mäensivu, Iina Peppiina
Niemi, Ida Amanda Sofia
Paunonen, Saaga Maria Heddastiina
Pavliuk, Elvira
Penkki, Aino Helena
Rajamäki, Sofia Elin Kaarina
Rinne, Vanessa Tuulikki Emilia
Ritakorpi, Liisa Katri
Salmi, Inkeri Peppilotta
Sulonen, Viivi Ilona
Syrjänen, Aino Matilda
Tavast, Santra Eliisa
Ylänen, Elina EllinooraLiiketoiminnan perustutkinto
Aaltonen, Aurora Ester Viktoriina
Fransnell, Aku Johannes
Haakana, Minja Anni Maria
Henttonen, Eetu Julius Antinpoika
Holappa, Luukas Maxim
Hovi, Oliver Onni Eemeli
Immonen, Aitor Joonatan
Keränen, Taavi Oiva Elmeri
Koivisto, Aino Karoliina
Koivisto, Peetu Artturi
Kokko, Janette Alisa
Kukkula, Ellen Aliina Ann-Sofi
Kuusa, Ella-Maria Elisabet
Kyllöinen, Helmi Aleksandra Tuulikki
Laitinen, Linus Veikko
Lehti, Julia Magdalena
Lipsanen, Siina Aleksandra Tuomontytär
Mäkinen, Leevi Mikael
Mäntyharju, Milka Melanie
Mäntyharju, Misa Leonard
Nyman, Pyry Otso Ilmari
Roininen, Valtteri Aaro Johannes
Ropanen, Otto Aleksi
Suikki, Ilmari Toivo Elias
Turja, Julia Emilia
Vadi, Helena Sofia
Välimäki, Iina Susanna
Österberg, Noora LoviisaTaideteollisuusalan perustutkinto
Andronoff, Mia Sini Carita
Arola, Nia-Emilia Josefina
Heiskanen, Iita Maria
Hiltunen, Lotta Ilona
Jokinen, Amanda Ester Katariina
Kaakinen, Venla Ella Irene
Kastemaa, Tapio Matias
Klishch, Sofiia
Kuru, Veera Ella Amanda
Leppänen, Johan Yuri
Linna, Vilma Viivi Vilhelmiina
Loukiainen, Lotta Elina Inkeri
Luhtala, Laura Emilia
Marjanen, Emmi Maaria
Mohammedi, Sherak
Nyman, Iida Pihla Amanda
Näsinlinna, Neea-Mari Minea
Poskiparta, Vilma Linnea Aurora
Sunikka, Nea Milla Maria
Tiainen, Emilia Omppu
Tolonen, Milla Aada
Värri, Eveliina Johanna KristiinaTurvallisuusalan perustutkinto
Haapio, Netta Emilia
Järvelä, Akseli Mikael
Kemppainen, Stiina Kaisa Maria
Koivupalo, Teemu Ensio
Lehtonen, Luca Anton Aleksi
Mäenpää, Jenni Maria
Peltonen, Jani PetteriTutkintokoulutukseen valmentava koulutus (TUVA)
Barone, Alessia Maddalena
Hautala, Vilma Emilia
Häkkinen, Daniel
Kuusela, Sakari Miko Nikolai
Lampinen, Antton Esko Matias
Malhonen, Nelli Emilia
Naskali, Aliisa Helena Maria
Pirttijoki, Helka Rauni Johanna
Reitkivi, Laura
Rinne, Valtteri Pekka Juhana
Salmi, Minttu Anna-Sofia
Saulamaa, Iina Maria
Valtanen, Venla Annukka
Vienovirta, Joona Antti Ilari -
Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto
Ahlgren, Chotte Charlotta Maria
Airola, Anniina Pauliina
Aunola, Siiri Hilma Pauliina
Friimäki, Aleksandra Maria
Hakamäki, Emmi Anni Helena
Harju, Sanni Helly Susanna
Heikkilä, Henna Marjatta
Hieta, Sanni Ilona
Jarkko, Ellen Alisa
Keivaara, Luka Elmeri
Kivistö, Iris Anessa
Kuivanen, Emil Alex Mikael
Kämppi, Kiia Marjukka
Laakkonen, Salla Anneli
Lamminen, Melissa Lara-Emilia
Lehtinen, Sanja Erika
Lehtomäki, Tommy Jamiel
Mattila, Rene Wiljami
Nikula, Aki Pauli Eemeli
Nissinen, Louna Aarika
Nyman, Nelliina Sisko Marjatta
Oinonen, Louhi Sofia
Pantsar, Linnea Aleksandra Anniina
Piepponen, Elli Johanna
Poranen, Heidi Susanna
Puranen, Lauri Heikki Johannes
Pylväs, Akseli Lauri Olavi
Riihiviita, Niilo Juhanpoika
Saarela, Maiju Mirjam
Said Omar, Aisha Safia Samir Mohamed
Salmela, Jan-Mikael Nikodemus
Sampo, Nelli Iida Helena
Siermala, Ira Ella Mikaela
Suopelto, Elias Johannes
Taiminen, Sonja Kristiina
Tammelin, Suvi Tuulikki
Tuominen, Tanja Kaarina
Vainiola, Sumu Inka Alisa
Vanhatalo, Sini Sofia
Vesanen, Roope Oskari
Vitikka, Janne Matias
Vähätiitto, Daniela Sara-Sofia
Väinämö, Eetu Topias Viljami
Välimäki, Veera Eveliina -
Logistiikan perustutkinto
Jokinen, Antti Sakari
Lampinen, Ilmari Olavi Johannes
Matilainen, Marko Jaakko Olavi
Mustalahti, Miska Hannu Antero
Seppälä, Verne Johannes
Toiva, Jarko Antti Jussi
Versta, Eetu Heikki Viljami
Vesala, Eevertti Viljami
Viitanen, Sara Maini PiritaMetsäalan perustutkinto
Haliseva, Sampo Kalevi
Holpainen, Juho Akseli
Hujo, Eero Juhani
Hyötyläinen, Onni Antero
Kangaspusu, Oskari Tenho Johannes
Korhonen, Eino Veikko
Laitinen, Aleksi Mikael Oskari
Leino, Jaakko Eino Eevert
Lähteenmäki, Riku Viljami
Majamäki, Mikko Samuel
Ollikka, Tatu Ernesti Aleksander
Pakarinen, Jere Matti Olavi
Peltonen, Valtteri Toivo Ilmari
Peltoniemi, Viljam Juho Petteri
Riihimäki, Jarkko Iisakki
Rintakomsi, Akseli Miro Mikael
Salonen, Jerry Julius
Silvius, Eemil Antti Nestori
Sivula, Jesse Johannes
Tarpila, Niko Roni Antero
Vihakas, Ilmari Vilho Väinämö
Vuorela, Jimi Johannes -
Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto
Ahtiainen, Niko Wong Kit
Ahvenus, Tommi Petteri
Hadzalic, Sandi
Heinonen, Jimi Johannes
Herkert, Marcus Elias
Huynh, Bai Khanh
Järvelä, Aku Eemeli
Järvinen, Jami Vesa Antero
Kaikkonen, Vili Otto Oliver
Kaila, Jere Matias
Kansanaho, Konsta Waldemar
Lahti, Akseli Mikko Matias
Luukko, Matti Verneri
Mattsson, Niklas Viljami
Mutikainen, Jere Akseli
Myllyntausta, Remo Viljami
Mäkelä, Arto Tapio
Mäkinen, Vilma Anni Maria
Nystén, Aleksanteri Mainio
Paso, Jimi Aleksi Kristian
Phair, Tuomas William
Pietilä, Tuomas Pekka Aapeli
Pitkänen, Jani Aleksanteri
Salin, Nella Maria
Tiikkaja, Miika Juhani Antero
Virtanen, Reino OskariLiiketoiminnan perustutkinto
Forsström, Ella Maria
Hakamaa, Patrik Jaakko Elias
Hallikainen, Aliisa Elsa Maria
Hanhikangas, Jasmin Susanna
Honkaniemi, Eetu Antero
Iijanen, Nea Katariina
Ketola, Verner Eino Mikael
Koivisto, Ida Maria
Lehtimäki, Kaisla Maaria
Miettinen, Eino Tiitus Samuli
Mäkelä, Minttu Karoliina
Parkkila, Pinja Hilja Aune
Penttilä, Annika Ellen
Piirtola, Petrus Esa Armas
Potkonen, Riina Joanna
Raisto, Sanni Mirjami
Riihimäki, Mariela Milja Julia
Ronkainen, Iitu Katariina
Salonen, Iida Adele
Setälä, Heta Maria
Tanskanen, Veeti-Pekka Antero
Vellonen, Lenni Severi
Veramo, Erica Amanda RosalinaLogistiikan perustutkinto
Aaltonen, Viljami Ilmari
Baltzar, Tenho Allan Sebastian
Berg, Juuso Matias
Jokinen, Juliet Marie
Jokinen, Nea Iina Pauliina
Järventausta, Eino Alarik
Kivimäki, Jere Juhani
Kiviniemi, Santeri Veikka Juhani
Kyrkkö, Frans Emil
Leinonen, Tuukka Markus
Liecks, Christian Roland Oliver
Lisma, Atte Einari
Mäkelä, Aleksi Pentti Matias
Mäkinen, Jonni Rasmus
Mäkinen, Niilo Leo Johannes
Mäkinen, Pyry Petteri Mikonpoika
Mäkitalo, Eemeli Johannes
Mäntylä, Niklas Heikki Mikael
Nurmi, Valentino Kalevi
Piirainen, Aukusti Veikka Valtteri
Pohjalainen, Veli-Matti Johannes
Raikunen, Tytti Sofia
Rantanen, Miska Johannes
Saario, Veera Susanna
Saulamaa, Artturi Alfred
Särkkinen, Niilo Viljami
Tanhuanpää, Elis Nino Romeo
Uusi-Illikainen, Eetu Veikka Samuel
Uusitalo, Joona Mikael
Virtanen, Aleksi Johannes
Vähäjylkkä, Ralf William
Ylirönni, Sisu Veikko SibusisoPuhtaus- ja kiinteistöpalvelualan perustutkinto
Brunnila, Timo Tapani
Forsman, Jesse Oscar
Lepistö, Miro SebastianRakennusalan perustutkinto
Airikainen, Jonathan Kim Jeremy
Huuska, Eetu Iivari
Ikonen, Aapo Heikki Tapani
Juslin, Aatu Herman
Järvinen, Esko Kalervo
Kivinen, Tuomas Allan
Lahti, Leevi Oskari
Leskinen, Leevi Tuomas Tapani
Malinen, Mattheus Tapani
Mäkelä, Martin Aksel Augustiinus
Rasimus, Akseli Onni Elmeri
Salminen, Marcus Onni
Toriseva, Mikael Tapio Ilmari
Väisänen, Sofia Irene TuulikkiSosiaali- ja terveysalan perustutkinto
De Santana, William Markus Xavier
Karttunen, Pinja Emmi Amanda
Kuusisto, Lotta Karoliina
Kähönen, Nelli Emilia
Nurminen, Kaisa Kristiina
Omerovic, Melbina
Pelkonen, Sanni Seleste
Poikkeus, Roosa Maria
Rosengren, Annika Linda Erika
Räsänen, Veera Eerika
Saarelainen, Miisa Emilia
Salonen, Aino Aliisa
Schnabel, Henri Ilmo
Turunen, Annika Karoliina
Valkama, Roosa Kaarina
Väisänen, Vuokko Inkeri
Värikoski, Peppi Inka JuliaSähkö- ja automaatioalan perustutkinto
Francke, Tomas Gustaf
Hassinen, Petteri Onni Juhani
Heino, Miro Väinö Olavi
Hurme, Joonas Petri Juhani
Jaakkola, Aksel Nestori
Kallio, Juuso Olavi
Kaltto, Samuel Kristian Tominpoika
Kiiveri, Ossi Ilari
Kuhmonen, Joona Alex Antero
Kulmala, Lenni Taavetti Eeronpoika
Lahti, Amelia Ellen Lyydia-Helena
Lehmijoki, Elmeri Johannes
Luoto, Jonne Juhani Eelis
Myllymäki, Niilo Lauri Raimo
Niemenmaa, Veeti-Nikolai Toivo Antero
Peltonen, Topias Hugo Aleksanteri
Pitkänen, Oskari Perttu Elias
Raatikainen, Onni Kaapo Viljami
Rantala, Aleksi Oskari
Rautavuori, Jose Oliver
Riihimäki, Niklas Aleksanteri
Ryhänen, Aatu Johannes
Salmivirta, Onni Olavi
Saranpää, Aaro Esko Juhani
Seiko, Marcus Kristian
Sturniolo, Axel Matias
Syvänen, Tuomas Toivo Juhani
Tattari, Matias Tapani
Temonen, Jere Eemeli
Uotila, Kalle Mikael
Vehmasaho, Topias Sisu Petteri
Viero, Eeli Elias
Virtanen, Paavo WaltteriTutkintokoulutukseen valmentava koulutus (TUVA)
Ahmadi, Ali
Ahonen, Luka Jonathan
Ahonen, Minttu Maria Hannele
Altonen, Leevi Valtteri
Brunnila, Toni Tapani
Hakala, Miikka Joakim
Khaleqi, Sahar
Kiviharju, Meri Tuulia
Koivula, Inari Tuulikki
Korkola, Matias Tapani
Kortesuo, Miska Juhani
Kuustie, Joni Juhani
Kylkilahti, Konsta Kalevi
Kärkkäinen, Heta Anna Karoliina
Lehtoranta, Väinö Olavi
Mattila, Katariina Tuulikki
Myllymäki, Anni Mariel
Mäki, Rebekka Esteri
Ojanne, Eemil Onni Juhani
Repo, Roope Mikael
Rättäri, Vilma Aliina
Tallinen, Aleksi Tapani
Teräsvirta, Sanni Sylvi Sofia
Vaalikivi, Robert Valentino
Vapalo, Veeti Mikael
Ylhäinen, Aleksi Pauli Juhani -
Ajoneuvoalan perustutkinto
Aaltojärvi, Antti Juhani
Brusila, Oskari Kalevi
Kartaslammi, Touko Johannes
Lindström, Jan-Alex Cristian
Pohjosmäki, Eero Veikko Viljami
Silm, Erik
Wuokko, Veikka Eino JuhaniLiiketoiminnan perustutkinto
Linjama, Aale Armas
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Anttila, Meea Alissa
Pystylä, Titta Johanna
Vehmas, Milla EmiliaTutkintokoulutukseen valmentava koulutus (TUVA)
Anttila, Aatos Vilho Hannes
Kyrönviita, Anni Kristiina
Tuomaala, Aaro Iisakki Filemon -
Ajoneuvoalan perustutkinto
Ahonen, Aleksandr Anton Olavi
Alatalo, Eero Sakari
Alho, Leevi Eemeli Pasinpoika
Lahtinen, Eppu Jimi Juhani
Lanu, Eeli Aleksis Rafael
Lintoja, Nico Sakari
Majuri, Joonas Kristian
Mettälä, Nico Christian Henrikki
Numminen, Luka Mikael
Saaristo, Leevi Ilmari
Salmi, Veeti Eemi Petteri
Savia, Elias Henrik
Toivola, Eino Olavi
Vuorinen, Ville Valtteri
Ylitalo, Aleksi MikaelKone- ja tuotantotekniikan perustutkinto
Aho, Aapo Oskari Valdemar
Andersson, Stella Johanna
Feinik, Sampo Mikael
Heiskanen, Patrick Andreas
Honkanen, Viljami Ensio
Ikonen, Saku Antti
Immonen, Onni Verneri
Itäpää, Jaakko Olavi
Jokiniemi, Joonas Juho Aleksi
Järvenpää, Leevi Eetu Oliver
Kaakkurivaara, Konsta Onni Aleksanteri
Kantojärvi, Eetu Sisu Antinpoika
Korhonen, Tomi Valtteri
Lautamäki, Eetu Topias
Mattila, Eemil Olavi Salomo
Mikkola, Alpo Olavi
Mustasilta, Topi Tapani
Nopanen, Olli Mikael
Olkkonen, Jesper Jooa Kristoffer
Pietikäinen, Tuukka Erland
Raittinen, Rasmus Sisu Juhani
Rantanen, Lenni Vihtori
Reinvall, Santeri Sakarias
Salminen, Eemeli Veikko Hermanni
Sirén, Niklas Antti Johannes
Sivula, Aapo Johannes
Sivula, Onni Ilmari
Tammilehto, Eemeli Matias
Teräväinen, Luukas Matti Oliver
Tienari, Arvi Nikodemus
Toivola, Lucas Mico Alexander
Ylivakeri, Eetu ViljamiLiiketoiminnan perustutkinto
Ahlberg, Veera Emilia
Berg, Terno Aleksanteri
Haapkari, Meri Inkeri
Heiniluoma, Alisa Kristiina
Hiltunen, Hilma-Kerttu Karoliina
Honkonen, Noora Annukka
Huhta, Jere Johannes
Järvinen, Kristian Johannes
Kakko, Hertta Matilda
Kalliojärvi, Arttu Kalle Kustaa
Kalliola, Juuso Eemeli
Kalliomäki, Kia Milena
Karhu, Joonatan Viljami
Keskitalo, Aliina Amalia
Kiviranta, Benjamin Antonius
Kojo, Neea Emilia
Kork, Hermanni Antti Jalmar
Lastumäki, Emma Iisa Tuulikki
Lehtinen, Ahti Väinö
Lehtinen, Jasmin Ilona
Lehtinen, Niilo Tapani
Myllykangas, Elias Eevert
Mäkinen, Elias Aleksi
Nieminen, Iina Elviira
Paananen, Joona Pentti Casper
Peltokunnas, Vili Valtteri
Peltomaa, Aarre Jeremia
Perkonmäki, Alma-Roosa Auroora
Perttunen, Nico Petteri
Pihlajaviita, Melina Enni Eerika
Pirttiniemi, Jonna Katariina
Rannanvirta, Jemi Matias
Rauta, Joni Aleksi Kristian
Rekimies, Akseli Timo Konrad
Sathie, Samba Jaakko Jegaan
Simola, Samu Artturi
Suomela, Fanni Alina Matilda
Tiukkanen, Roope Riku Johannes
Valjakka, Niilo Martti
Viitaharju, Kasper Onni Oskar
Visulaaka, Lassi Johannes
Vähäkoski, Antti Eino Juhani
Väinä, Ilona Maria Alexandra
Väätänen, Aava Viola Olivia
Wallenstjerna, Nea-Sofia SusannaSosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Hakosalmi, Nea Helena
Havia, Alma Olivia
Hede, Nuutti Vilho Johannes
Heinonen, Venla Aliisa
Hievanen, Aada Emilia
Karhu, Emmi Amanda
Konttinen, Ilona Saaga Gunilla
Lepola, Pinja Maria
Metsähonkala, Siiri Lumi Ilona
Mustasilta, Miina Sofia
Mäkelä, Anni Matleena
Narkilahti, Sarai Kristiina Elisabet
Piironen, Jade Juliana
Pulakka, Viivi-Julia Aleksandra
Puntalo, Sofia Maria Matilda
Rindell, Valma Auroora
Saari, Saimi Ilona
Salakari, Seela Reeta
Salmi, Wilmiina Elsa Aleksiina
Salminen, Lilli Emilia
Valjakka, Nuppu Julia
Vaunuveräjä, Sara Amanda
Virta, Katariina Sissi Irene
Vuorinen, Rosa Juliana
Äijö, Jella Eela MarielaTutkintokoulutukseen valmentava koulutus (TUVA)
Ahlgren, Helmi Eila Alina
Hakala, Luna Rosanja
Hiiri, Eerika Aliisa
Hirvonen, Onni Ilmari
Hyyryläinen, Aino Maria
Järvinen, Veera Elisabet
Karjalainen, Miro Juhani
Koikkalainen, Hannes Manu
Kuusiluoma, Sami Kasperi Salomon
Mikkonen, Iidaroosa Aava Susanna
Munkola, Muangu Michee
Niinimäki, Eemil Oskari
Niskanen, Anselmi Topias
Pechenkova, Milana
Pekkola, Inka Elisa
Ström, Justus Elmeri Kaarlenpoika
Timonen, Emmi Inkeri
Ylinen, Oskari Johannes -
Lentokoneasennuksen perustutkinto
Ekman, Luca Maximus Martin
Harju, Aleksi Hemi Mikael
Harkki, Kasperi Julius
Holopainen, Niklas Anton
Huuki, Juuso Otto Juhani
Häihälä, Juho Tobias
Iso-Jaakkola, Rasmus Ilmari
Jokinen, Jalo Toivo Juhani
Juusti, Luukas Otto Antero
Jäntti, Markus Henri Kristian
Järvensivu, Tiia Maria
Kallio, Gabriel Konstantinos
Kauppi, Eppu Aaron
Kautto, Ilari Otto Rafael
Ketvell, Niilo Aleksanteri
Kirjavainen, Elias Ukko Ilmari
Koivuniemi, Nikolas Pekka
Kokko, Ville Sakari
Korhonen, Karma Armas
Koriseva, Emil Johannes
Korpimäki, Viljami Niko Santeri
Koskela, Anni Venla Sofia
Koskinen, Eetu Ilmari
Koskinen, Lukas Pyry Ilari
Kutila, Mikko Viljami
Käenniemi, Joel Heikki Matias
Laasonen, Venni Matti Juhani
Laitinen, Timo Daniel
Laouer, Elias Mohamed
Lehtiniemi, Valtteri Olavi Aaron
Lehto, Leevi Olavi
Lehtonen, Onni Lauri Hermanni
Leimu, Tomas Samuel
Lillomäki, Alvar Akseli
Liukkonen, Venla Sofia
Lågas, Saana Matilda
Lähteenmäki, Joona Matti Valtteri
Mattila, Iivari Ville Ilmari
Moksunen, Joosa Eemil
Murtola, Eini Amanda
Nissinen, Jalo Martti
Oja, Jesse Hermanni
Oksman, Jonne Juhani
Pitkäniitty, Maija Julia
Ratilainen, Arttu Eeli Jeremias
Santala, Mila Vappu Kirsikka
Santala, Sisu Oliver
Santalahti, Patrik Petteri
Soininen, Nea Noora Albertiina
Suosalo, Vihtori Armas Iisakki
Tikkanen, Vertti Iisakki
Toiviainen, Henri Matti
Tossavainen, Roope Antero
Untila, Eino Topias Eliel
Utriainen, Joonas Oskari
Vainiola, Felix Oskari HenrikLogistiikan perustutkinto
Golubev, Konstantin
Krutov, Kirill
Kuoppala, Gabriel Arvo Juhani
Lehto, Joni Tapio Mikael
Leino, Jere Tapio
Lindberg, Niko Eemil
Linnavuori, Vasili
Martikainen, Veikko Ilmari
Numminen, Camilla Eveliina
Paananen, Lenni Eemil
Siltanen, Oskari Oliver
Suni, Victoria
Surakka, Nico Valtteri
Viljanen, Nuutti Axel Aukusti -
Liiketoiminnan perustutkinto
Anttikoski, Jaakko Johannes
Auvinen, Aaro Onni
Bajauri, Jalal
Berlin, Lotta Sofia
Dindo, Santa Tony Faraj
Eronen, Kalle Juhani
Harala, Santeri Konsta Henrik
Harkivi, Karoliina Henriikka
Hartikainen, Viivi Vanessa Vilhelmiina
Heikkinen, Neela Luna Amanda
Heinänen, Minttu Lahja Linnea
Heiskanen, Tuukka Tapio
Hellsten, Sebastian Patrik
Herrala, Mea-Maria Matleena
Hirsilä, Paavo Toivo Juhani
Hirvonen, Ville Pekka Artturi
Honkanen, Hanna-Kaisa
Hämäläinen, Lilli Orvokki
Jauhiainen, Topias Toivo Juhani
Jokinen, Alisa Olivia
Jussila, Niklas Olavi
Jussila, Niklas Samu Evert
Jussila, Roosa Maria
Jäntti, Iisa Emilia
Kajovalta, Matilda Josefina
Kallio, Iida Fanni Emilia
Kankaanpää, Ella Loviisa
Kankaanpää, Oskari Kai Anton
Kapanen, Minerva Meri Kristal
Katajalehto, Martin Sakari
Kilponen, Jose Matti Vihtori
Kiltsov, Denis
Koivuniemi, Miko Juho Oskari
Kokkonen, Eemil Otto Ossian
Kopakkala, Eevi Hilla Maria
Kopra, Krista Eveliina
Koskimaa, Miska Anton Olavi
Koskinen, Sanni Aurora
Kukkola, Otto Santeri
Kulju, Siiri Cecilia
Kuusjärvi, Nooa Joosua
Kylätie, Elli-Maria
Kärki, Ida-Maria Katriina
Kääriäinen, Julia Maria
Kääriäinen, Lidia Larissa
Köykkä, Matti Mikael
Lahti, Eemil Oliver
Laitinen, Toivo Hermanni
Laurila, Lassi Daniel
Lehtonen, Fanni Liina
Lehtonen, Kim Mikael
Lehtosaari, Niko Reetu Valtteri
Lehtovaara, Lili Helmi Aurora
Liljeroos, Jasmin Eva Alexia
Lokka, Helinä Lahja Alina
Lukkari, Saku Pekka Joonas
Luoto, Juuso Matias
Lähde, Elias Aleksanteri
Maajaakkola, Matilda Liina Onerva
Mal Allah, Riim
Melanen, Jalmari Samuli
Mertajoki, Niko Markus
Muinonen, Tuomas Veikko Viljami
Murtojärvi, Noel Armas Oliver
Mäenpää, Joel Kristian
Mäkelä, Lara Patricia
Mäkelä, Valtteri Juhani Eemeli
Nieminen, Olivia Wilhelmiina
Noori, Farzad
Numminen, Nicklas Alexander
Nurmela, Konsta Onni Viljami
Ohtonen, Carolina Cecilia
Orava, Onni Pekka Antero
Perkiö, Alex Roope Matias
Pettinen, Otto Iivari
Ponkala, Elmeri Juhani Eemeli
Raitanen, Pinja Maria Mikontytär
Rantanen, Venla-Emilia Aurora
Rissanen, Armas Viljami
Salonen, Teemu Tapani
Savujärvi, Taavi Armas
Setälä, Eetu Johannes
Setälä, Vilma Amanda Emilia
Siira, Akseli Leo Johannes
Talvitie, Max Jussi Matias
Tanhua, Alex Nino Matias
Teeri, Rasmus Heikki Einari
Teuho-Markkola, Roni Matias
Tran, Ngo Kimi
Tukio, Ossi Oskari
Tuomi, Eemeli Matias
Tuomi, Niclas Veeti Petteri
Tuominen, Leo Rafael
Uski, Leo Albin
Valli, Noora Saara-Maria
Vesikko, Iivo Viljami
Virta, Petrus Markonpoika
von Becker, Leo Luukas
Vuorinen, Justus Matti Aukusti
Xhaferi, Donart
Yli-Houhala, Tatu VerneriMatkailualan perustutkinto
Ahmadi, Sanna
Al-Attar, Muemel Sadi
Hietaranta, Miia Anni Isadora
Huovinen, Oona Kaisa Riitta
Jama, Mustafa Yusuf
Karvinen, Ninni Nella
Myllyniemi, Topias Valtu Olavi
Mäkelä, Ella Anna Maria
Palo-oja, Peppi-Ilona Lumililja
Phaengwong, Natthawut
Ristilä, Viivi Linnea
Räsänen, Tiina Henriikka
Salmi, Sini Eveliina
Sirkiä, Katariina Wilhelmiina
Tia, Amal Yasir Gooda
Toimela, Iia Aya SerafiaTekstiili- ja muotialan perustutkinto
Asikainen, Kaisa Marjaana
Auttila, Iisa Matleena
Davies, Leea Taru Patricia
Erholm, Helmi Alina Josefiina
Forsberg, Jilla Helmi Katrina
Haapamäki, Reeta Maria Alina
Hakopuro, Nea Julia
Harjula, Rebecka Kristiina
Helenius, Susanna Anniina
Järvelä, Jitta Juulia
Kallioranta, Sienna Giselle
Kangas, Ondrea Emilia
Karppi, Laura Birgit
Kinnunen, Linnea Adele
Konttinen, Ella Ilona
Kriikku, Eela Saima Katariina
Kuorilehto, Neea Mimmi Amanda
Kuusi, Emmileena Anneli
Lahtinen, Miona Lumi Rosaleena
Lavonen, Miimu Karolina
Leppälä, Jessica
Lindgren, Tanya Isabel
Marjamäki, Emilia Elsa
Moisio, Taiga Emili
Niitty-Uotila, Lily-Fiona Alexandria
Nurminen, Minttu Pauliina
Nykänen, Tiia Sofia
Palva, Hilma Marleena
Perttula, Heljä Katriina
Prusi, Oona Talvi Tuomikki
Rahkola, Elisa Marjaana
Reväsmäki, Toni Martti
Ruppa, Peppi Maaria
Saarinen, Aino Elena
Salovaara, Milana Lempi Lyydia
Sampo, Linnea Jade Lucia
Schulz, Arttu Allan Valtteri
Suosalo, Jenna Sofia
Taipale, Krista Mirja Heleena
Talvitie, Jenna Maria
Viitanen, Jenni Pauliina
Virkkunen, Saimi Vellamo
Åkerlind, Brita Iiris MarianneTurvallisuusalan perustutkinto
Airevuo, Mimosa Anna Marjatta
Akhlaqi, Mohsen
Cirami, Michele Risto Maximo
Fyhr, Kasper Nicholas
Haidari, Mahdi
Hakala, Milla Emilia
Hallinen, Samuel Sakari Antero
Hautanen, Jasmiina Marjaana
Hietaniemi, Jaro-Mio Cristian
Joki, Eetu Santeri
Juntunen, Jenisa Marbella Teresia
Kalander, Viivi Elina
Kansanaho, Ismo Juhani
Kauppinen, Roni Petteri
Kemppainen, Venla Eveliina
Kirjonen, Vilma Sofia
Kivelä, Veeti Valtteri
Koivisto, Mette Matilda
Koivulampi, Klaus Salomon
Kolehmainen, Neea Maria
Korvala, Janette Kristiina Jasmin
Koskinen, Emmi Marjaana
Koskinen, Ohto Krister
Kotiranta, Aada Sofia
Kumpumäki, Miika Juhani
Kärkkäinen, Nellie Melinda
Lammi, Topias Antero
Leino, Veeti Mikael
Lepistö, Jenni Marjut
Lepistö, Saku-Joel Verneri
Leppänen, Laura Kerttu
Linne, Pinja Johanna
Löfgren, Patrik Jan Oskari
Mustamo, Meeri Juliaana
Nylander, Fannimari Siri Serafia
Peltonen, Toivo Viljami
Ranta, Ida Lydia
Rantsi, Nea Emilia
Riikonen, Aamu Jade Aino
Ruokonen, Reku Felix Teronpoika
Saarinen, Milja Casandra
Savonen, Noora Helmi
Sivula, Elli Inkeri
Skonbäck, Junia Iina Amanda
Syla, Jani Johannes Alexander
Syväsalo, Anna-Julia
Toivonen, Miia Viivi
Tuulenkari, Havu Valdemar
Uotila, Hilma Leena
Vienonen, Vilppu Veikko Einari
Virranheimo, Helinä Adalmiina
Virta, Oona-Maria Emilia
Vääränen, Laura Elina
Ylönen, Adalmina Elle
Ylönen, Roope Artturi -
Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto
Akkachotpanit, Thunchanok
Flod, Neea Helena Sofia
Hahto, Siiri Elisabet
Hirsimäki, Janette Minttu Maaria
Hyttinen, Julia Wilhelmiina
Järvenkallas, Beeda Nida Maria
Järvinen, Mida Aella Illusia
Kangasniemi, Linda Katariina
Keskinen, Ella Sofia
Ketola, Pinja Orvokki
Kiilholma, Silja Mirette Merituuli
Kivelä, Leona Erin Aurora
Kivilahti, Silja Jenni Elina
Koivu, Noora Juulia
Korkki, Fanni Emma Lilia
Korpikoski, Sanni Mari
Koski, Olivia Maria Josefiina
Kozlova, Polina
Kuusisto, Jessica Sofia Cecilia
Kärkkäinen, Siiri Eveliina
Leinonen, Emilia Krista
Metsäkylä, Rienna Eerika
Moisala, Siiri Matilda
Moisio, Jemina Josefiina
Mäntyniemi, Mimosa Iida Maaria
Nieminen, Emmi Karoliina
Nieminen, Venla Julia
Nima, Noor Anwar
Paananen, Milla Amanda
Palo, Neela Elli Emilia
Peltonen, Pinja Leena
Potter, Ava Matilda
Purma, Soila Eveliina
Rahkonen, Milla Kristiina
Rihu, Helmi Linda Peppiina
Riihimäki, Erika Ida Maria
Ritala, Milla Katriina
Saaranen, Miana Anita
Seppälä, Sanna Sofia
Sulin, Vera Maaria
Suovanen, Helmi Meeri Maria
Syrjänen, Emma Nelly Maria
Takala, Sonja Emmi Kristiina
Tamour, Ranim Mazen
Tiihamäki, Hanna Mari Mirjam
Tuomi, Sanni Sofia
Uusimaa, Tytti Eila Maiju
Uusitalo, Jenna Aurora
Vaksaar, Sandra
Vaskelainen, Vivian Kaarina
Vellacott, Oona Maria
Vierikka, Ella Karoliina
Virtanen, Reetta Sofia
Vuorenmaa, Anette Emilia
Vähä-Peltomäki, Vilma AleksandraKasvatus- ja ohjausalan perustutkinto
Angelis, Senja Amanda Olivia
Einola, Emma Alina
Eskelinen, Suvi Lahja Loviisa
Granholm, Muru Maaria
Haapalahti, Erica Olivia
Hakala, Senni Matleena
Halkosalo, Jere Olavi
Halme, Milja-Maria Charlotta
Hangasmaa, Nea Jessica
Harsia, Heta Alexandra
Heinonen, Roosa Matilda
Heistaro, Enni Eeva Alisa
Helenelund, Aada Sofia Amanda
Helenius, Aarni Oiva Aatos
Helenius, Pinja Eveliina
Helmilaakso, Viivi Aada Eerica
Holappa, Mira Johanna
Hopkins, Lucas Kasimir
Jussila, Milla Moonika
Kaarto, Mico Alex
Kastari, Milja Alina Marjatta
Kazizadeh, Turan-Tina
Koskinen, Sella Kamilla
Kujala, Siiri Tuuli Amelia
Kujansivu, Minja Rosanna
Lahti, Ronja Karoliina
Laikola, Martha Ellen
Laukkanen, Edit Amanda
Laukkanen, Sofia Sylvia
Lehtonen, Pinja Katariina
Mäkinen, Jenni Kristiina
Naukkarinen, Wilma Serafiina
Ojala, Jutta Marianne
Oras, Ellinoora Alma Emilia
Paananen, Lotta Alexandra
Pajula, Eveliina Minea Matilda
Pelkonen, Taika Talvikki
Pölkki, Nelli Sofia
Rantala, Minttu Matilda
Rissanen, Sara Emilia
Saarinen, Veikko
Salminen, Emma Maria
Schroderus, Rania
Tolvanen, Lotta Maija Eveliina
Tuokkola, Sofia Maarit
Vierikko, Ria Venni
Välimäki, Ronja Vilmiina
Väänänen, Kia JoannaLiiketoiminnan perustutkinto
Inkiläinen, Atte Olavi
Jaakkola, Aatu Eemeli
Kalliokoski, Erkki Aaro Pellervo
Karvinen, Kalle Aleksi
Kähönen, Minea Mimmi Kristiina
Lamminmäki, Helmiina Fanny Elisabet
Mrad, Christelle Marianne
Mylläri, Eemeli Antti Tapani
Mäkilä, Lemonia Alexandra
Mäntylä, Mari Irene
Naczke, Ewelina Aleksandra
Numminen, Sulo Aarne-Mikael
Pasanen, Minea Matilda
Pesonen, Sara Alexandra Johanna
Raittinen, Iivari Rolle Ilmari
Riihimäki, Uki Viljami Christian
Rinkinen, Jutta Ester Sofia
Ruokostenpohja, Anni Helena
Stenman, Miro Markus Valtteri
Suoniemi, Petra Pauliina
Tuominen, Vilma Anni Aurora
Yardimci, Can AntonMatkailualan perustutkinto
Ahojoki, Milla Emilia
Enroth, Eevi Ilona
Halttunen, Netta Ada Eveliina
Herranen, Reeta Tellervo
Hirvelä, Tiinu Olivia
Issa, Selma Salima
Jokinen, Sanni Aino Siriwong
Kulmala, Elli-Noora Aleksandra Olivia
Kärkkäinen, Mila Mea
Laine, Fanni Matilda
Laine, Helmi Amanda
Lavikko, Renja Inna Emilia
Makkonen, Jimi Timo Tapani
Maroufi, Daria Melissa
Parviainen, Emmi Iida Sofia
Saxman, Lilli Emmi Kristiina
Seppälä, Nadia Vivian Eerika
Severino, Lucy Sebastião
Tenkanen, Aava Lilja Aleksandra
Vesalainen, Olivia Aada IlonaPuhtaus- ja kiinteistöpalvelualan perustutkinto
Hakala, Venni Nikolai
Ravintola- ja catering-alan perustutkinto
Aaltio, Jenna Katariina
Ahlgren, Melisa Anneli Anastacia
Ahola, Alina Irja Katariina
al-Zehawi, Nur Yahya Awad
Depner, Tara Mikaela
Haggai, Ada Maria
Hakanen, Iida Serafiina
Hakkarainen, Anni Elisa
Heino, Julia Alexandra
Hengkhunthot, Tirppa
Hietala, Miili Alma Emeliina
Hotchkiss, Elliot Aleksander
Huhtala, Aada Helmi Katriina
Huhtala, Eetu Severi
Huitula, Karoliina Sirja Sofia
Huttunen, Noa Antony
Hämäläinen, Tiia Valma Janika
Ikävalko, Leevi Joonatan
Jaatinen, Karim Taisto Kristian
Jaber, Ibrahim Ali
Jamali, Sumaya
Jauhiainen, Laura Aliisa
Jormanainen, Alisa Ida-Maria
Jormanainen, Elisa Anna-Julia
Jäkkö, Jade Mathilda
Kannisto, Janette Helmiina
Karvonen, Malla Maria
Kettunen, Aleksi Olavi
Khadka, Roshni Mandira
Khrueabkhontho, Phalakon
Kivinen, Essi Karoliina
Koho, Henna Ilona
Kokkoniemi, Anna-Sofia Henriina
Koskimäki, Christian Henry Benjamin
Laatikainen, Samu Viljami
Lahdensuu, Peppi Lotta
Lehikoinen, Vili Aleksanteri
Lehtinen, Siiri Emmi Marika
Lindgren, Soraya Jasmin Desiree
Manninen, Nella Miranda
Murtomäki, Alexandra Amalia
Murtomäki, Peppi Maria
Mäki, Unto Veikko Oskari
Mäkinen, Matias Samu Juhani
Mäkiranta, Petra Emilia
Nummelin, Elsa Riia Inkeri
Omar, Sarkhil Sherzad Omar
Parkkinen, Emilia Miisa Mirjam
Peperniece, Kate Sendija
Pesonen, Vilma Brusilla
Pihlaja, Aada Sofia Kristiina
Pirttijoki, Saara Sanni Sofia
Pönniä, Samuel Kane
Rissanen, Milana Vanita Pricilla
Rönkä, Laura Eveliina
Saarinen, Veikko Sisu
Saarinen, Venla Eerika
Salo, Cecilia Justiina Camilla
Samorukova, Polina
Selander, Sara Selena
Skiathitis, Martha Melina
Sopanen, Moana Aliisa
Svart, Leonardo Dimitri Daniel
Toivanen, Aatos Kasper
Tuohivuori, Maria Katariina
Variko, Kristo Koit
Vaunuveräjä, Vilja-Tuulia
Viita, Aino Josefiina
Viljanen, Luukas Konstantin Mikonpoika
Virtanen, Pinja Netta Matilda
Äijälä, Aatos Eero OskariSosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Aalto, Atte Juhani
Ahola, Iida-Maija Karoliina
Ahopelto, Iina Anniina
al-Ezzi, Hasan Ali Riyadh
Björklöv, Diana Rosa Pirita Anastasia
Blom, Anni Merituuli
Boström, Kalle Johannes
Curtis, Annie Lea
Eeva, Janniina Hellen
Forsman, Venla Annika
Haapakoski, Camilla Lilian
Habibi, Nazila
Haikara, Hilda Henriikka
Hakala, Nea Jessica Tuulikki
Hakala, Venla Sisko Elina
Hartikainen, Emilia Sofia
Hautamäki, Sienna Selena
Heinikorpi, Tiia Elisa Johanna
Heinisuo, Seela Maaria
Hietanen, Meri-Tuuli
Hilliaho, Alina Kristiina
Hiltunen, Wilma Vadelma Tuukantytär
Huotari, Bella Victoria
Hussey, Maeve Aino
Häkkilä, Martta Katariina
Hänninen, Jadessa Siiri Sofia
Inha, Saara Alisa
Jaakkola, Ronia Emmi Sirkka
Järvenpää, Taru Tuulia
Järvinen, Julia Joanna
Kanerva, Mila Camilla
Karanka, Hilma Hanna Inkeri
Karjalainen, Minea Kristiina
Karjalainen, Siiri Selja Maria
Keltikangas, Oliver Vaito Rasmus
Keränen, Vilma Julianna
Khavari, Fatima
Khudhur, Zahraa Fateh Khudhur
Kielenniva, Roosa Amalia
Kimpanpää, Eemi Juhani
Klint, Helmi Onerva Elisabeth
Kommio, Mona Wilhelmiina
Koski, Nelli Helmi Auroora
Kukkola, Sofia Amanda
Kuusniemi, Emmi Juulia
Kyllinen, Katariina Vilma Sofia
Laakso, Hanna Sofia
Laitinen, Selja Matilda
Latokartano, Aada Anneli
Lehtonen, Matti Hermanni
Lindell, Aino Maria
Lindeman, Regina Angela Unelma
Lindfors, Mekdes Taika Aynalem
Linna-aho, Julia Aleksandra
Lintoja, Taika Helinä
Lumme, Eevi Kaarina
Luoma, Essi Anna Elanor
Lähteenmäki, Tiitu Milla Maria
Maqsudi, Amir Hossain
Mohammadi, Zaker Mirzahussein
Muona, Vilma
Mäkinen, Pyry Eppu
Mäkipää, Vilma Annika
Mäkivuoti, Kiara Hellana
Paananen, Saara Maria
Painilainen, Mirella Senja Sofia
Paloneva, Kiia-Roosa Emilia
Parviainen, Lotta Marika
Patovirta, Siiri Justiina
Pietiläinen, Camilla Siiri Aleksandra
Pihlava, Ronja Helmi Elina
Poikkeus, Olivia Aada Vilhelmiina
Rainio, Iida Eveliina
Raiskio, Julia Anna Maija
Ratinen, Ronja Ella Alexandra
Rauhamäki, Kiira Peppiina
Riihimäki, Nella Oona Emilia
Räikkönen, Minea Liisa Melinda
Sadeharju, Iina Linnea
Sadeharju, Kiia Emilia
Saidaeva, Ramina
Salin, Helmi Lyydia
Salisma, Leo Emil Alvar
Salonen, Nella Johanna
Santala, Mariela Alviina Elisabeth
Scattred, Mariama Tellervo
Similä, Jetro Voitto Juhani
Sirén, Ronja Camilla Kaarina
Soininmäki, Miro Henrik
Suvanto, Alisa Susanna
Suvanto, Amanda Nanna
Sydänheimo, Moona Minea
Syvänen, Anna Kaisa
Takala, Ronja Maria
Tenkanen, Salli Sofia
Tuomi, Aurora Kukka Ilona
Vaajala, Veeti Artturi
Valkama, Pihla Kaarina
Villgrén, Nessa Minttu Maria
Vuorinen, Neela Ellen Adeliina
Väisänen, Hilma Helka Eveliina
Väyrynen, Rauha Raakel
Åkerlund, Angelica Maruzella Irmeli
Åkerlund, Isabel Eveliina -
Ajoneuvoalan perustutkinto
Akkanen, Oona Riikka
Kakkuri, Santtu Matias Kasperi
Lampimäki, Raakel Elisabet
Lehtinen, Arttu Pyry
Nieminen, Artturi Niilo Matias
Xayyasit, HatsanayLiiketoiminnan perustutkinto
Kankilampi, Joni Markus Tapani
Kivi, Jarmo Juhani
Majanen, Neea Aini Ilona
Suhonen, Joni Julius
Valkeinen, Jarkko Matias
Virtanen, Leri Frans Matias
Välimäki, Milla Mariel -
Akbal, Saba’ Sami
al Attawi, Zulfigar
Al-Azzawi, Abdulrahman Maytham Taha
Al-Bayati, Yasameen Odai Saaduldeen
Ali-Löytty, Serah Emeliina Askontytär
Al-Mousa, Rama
Anttila, Bettina Aada Odessa
Autio, Eden Fransina
Babych, Daniil
Bas, Selcan
Blomerus, Anthon Manuel Allan
Colliander, Lucas Benjamin
Etesamirad, Aydin
Faqiri, Oranos
Gensolin, Keenan Antonio Roces
Ghazizade, Venda-Bita
Haapa-aho, Emilia Aleksandra
Haboush, Mohamed Adnan
Haddad, Rim Bashar
Haidary, Mahdi
Hakala, Aurora Tuuli
Hakulinen, Elli Aino Johanna
Hannula, Sofia Edit Elisabeth
Harsu, Henri Olavi
Hasan, Ritaj Ahmad
Heikkilä, Venla Aurora
Heino, Aino Helmi-Orvokki
Heinänen, Topias Wilhelm
Heiskanen, Anni-Mira Mercy
Hellsten, Inka-Riina Katriina
Hiltunen, Vilma Katariina
Hovinen, Nooa Oscar
Iftikhar, Hania
Iivonen, Tomi Felipe
Ilves, Sanja Siiri Kaarina
Inha, Leevi Valtteri
Istolahti, Aleksi Julius
Janhunen, Oskari Paavo Antero
Jokinen, Veeti Ahti Aaron
Juurakko, Viljami Eetu Matias
Jääskeläinen, Onni Kasimir Kustaa
Kairtamo, Tiitus Hermanni
Kangas, Inka Adela
Kannisto, Hermanni Aarni Joel
Kansanen, Marika Hanna Riitta
Katsa, Apostolia Anastasia
Kauranen, Helmi Ira Pauliina
Kenttämaa, Jemina Pauliina Aurora
Keränen, Anni Emilia
Khawari, Amir Hossein
Kivimäki, Helmi Anni Helena
Kivistö, Nella Pauliina
Koistinen, Kasperi Jussi Benjamin
Koivunen, Rauli Onni Elmeri
Kooshki, Emily Matilda
Korkiakoski, Lilja Irene Orvokki
Kovaljeff, Aksel Jari Vadim
Krapu, Saarni Silvu
Kukkasniemi, Eveliina Venla Marttiina
Kurbonova, Mariam
Kurkikangas, Ilari Niilo Nikolai
Kutilainen, Akseli Joonatan
Kvist, Jessica Johanna Karoliina
Laakkonen, Albert Onni Juhani
Lahtela, Peppi Matilda
Lampinen, Miisa Kristiina
Laouini, Amira
Lappalainen, Eemi Viljam Gabriel
Lavrova, Mariia
Lehdonmäki, Viivi Johanna
Lehikoinen, Severi Toivo Santeri
Lehtimäki, Ida Erica Josefiina
Lehtisalo, Atte Ilmari
Lehtonen, Emilia Matilda Ellinoora
Leppämäki, Riku Valtteri
Lindell, Noora Lydia Vilhelmiina
Lindstedt, Tanja Josefiina
Lintinen, Lukas Alexander
Luoto, Otto Einari
Luttinen, Reima Veikka
Masti, Ottilia Aila Irene
Melnichenko, Veronika
Mesike, Leonardo Ebube
Mett, Annaliisa
Mikkola, Jaakko Iisak Olavi
Multanen, Pihla Kaarina
Mushendwa, Hesus Kalokola
Myrnenko, Anna
Mäenpää, Julia Anneli Astrid
Mäkelä, Topi Väinö Samuli
Mäkinen, Niko Henrik
Mäntylä, Elias Miro Mikael
Nawazi, Hasib
Naza, Aya
Nevaharju, Eetu Elias
Niemelä, Ella Kaisa
Nikoskelainen, Topias Valtteri
Nurminen, Lucas Niko Juhani
Nuur Kulmie, Khadro
Paananen, Alisa Alexandra
Pajaziti, Lejla
Paulamäki, Juuso Matias
Pirkola, Hilma Matilda
Pitkänen, Ada Leena Maria
Puustinen, Simo Benjamin
Pynnönen, Aada Helmi Eveliina
Rahal, Rahaf
Rahimi, Samira Halilulla
Raitanen, Rasmus Feetu Rafael
Raittinen, Jere Oskari
Ramazan, Gazang Ahmad
Renko, Elsa Maria
Rozajac, Daris
Ryhänen, Inka Kaarina
Saarinen, Samu Veikka Kalevi
Saarinen, Vili Pekko
Salmi, Jouka Ukko Ilmari
Salminen, Enna Eveliina
Salminen, Tessa Susanna
Samoilov, Dmytro
Seppä, Lauri Eemeli
Seppälä, Joonas Petteri
Servera Leal, Sasa Nicole
Sillanpää, Matias Kimmo Olavi
Simula, Milla Maria
Sjöstedt, Emma Helmiina
Snellman, Emilia Nemi Ilona
Soini, Ria Laura Maria
Stoianova, Uliana
Strömmer, Alisa Meeri Matilda
Suominen, Maria Aster
Suoniemi, Samuli Aatos
Talib Ali, Fahad
Tan, Jesse Cheng Ahn
Tiainen, Inda Aura Tuulikki
Tikkerberi, Richard
Tossavainen, Aatu Eemeli Arinpoika
Tuohisto, Samu Atte Tapio
Tykhenko, Kira
Tyynismaa, Vilma Julia
Vaaras, Tuure Karl Frithiof
van der Steen, Janne Juhani
Varis, Inga Anneli
Velimirovic, Luka
Vesala, Anniina Katariina
Vettenranta, Iida Ilona
Vihersalo, Suvi-Hannele
Viinikainen, Onni Aatos Olavi
Viitanen, Ilona Mai Mariel
Viitanen, Sofia Leena Helena
Vuorio, Robin Johannes
Väisänen, Väinö Onni
Wivolin, Weeti Eemeli
Ylipaasto, Rikhard Juho Viljo
Zadora, Alex Santeri -
Business
Vocational qualification in Business for youth
Barrizo, Jxrhyl
Berry, Joshua Kristian
Genkinger, Darius Erik
Guled Rirash, Mohamed
Henriksson-Caplice, Amy Patricia
Hetman, Sofiia
Hirvonen, Ville Pekka Artturi
Hough, Alexander
Hussey, Maeve Aino
Karvinen, Kalle Aleksi
Kihlström, Max Jensen Waldemar
Kivikko, Lotta Amanda Kristiina
Korju, Valter Elias
Kuutti, Iines Aada Peppiina
Mesike, Leonardo Ebube
Mrad, Christelle Marianne
Mylläri, Eemeli Antti Tapani
Naczke, Ewelina Aleksandra
Peltolehto, Pihla
Popovas, Arminas
Salmela, Venla Sofie Egede
Vijayakumar, Vrithimaya
Väisänen, Suriyan Sami
Zeledon Mendoza, Bruno AlejandroVocational qualification in Business, for adults
Ambrad, Estanisla
Bolat, Merve
Boundy, Shawn
Hakopuro, Nea Julia
Järvinen, Sonja
Khadka, Prashant
Kosteiko, Uliana
Majaniemi, Riku Valtteri
Marquez, Mark Anthony
Melgara Mairena, Narcisa
Miranda, Nadine Kirsten
Njoku, Victor Ikenna
Noorani, Sayed Abdul Tameem
Poliantsev, Mikhail
Rantti, Kalle Matti Dungog
Riveros Gorriti, Alvaro
Sarker, Most Kamrun Nahar
Skyba, Ivan
Tets, Arsenii
Widing, Cia-Maria
Zaporozhets, LidiiaRestaurant and Catering Services
Vocational qualification in Restaurant and Catering Services, Cook
Buamali, Napasvan
Escarda, Karren Grace
Essex, Alban Jonathan Pierre
Khristi, Priyal Jastinbhai
Leones, Keanna Ashley
Loywattanakul, Seangtawan
Miranda, Nadine Kirsten
Narauskaitė, Justina
Okofi, Esther
Pimentel, Ember Llegunas
Silvestre, Louie Jean
Suovanen, Helmi Meeri Maria
Tameta, Cheyenne Led
Valdez, Nathalie
Väisänen, Suriyan Sami
Yu, JenniferTourism industry
Vocational Qualification in Tourism Industry
Bürki, Cecilia Erika
Gürbüz, Ihsan
Hamad, Sarah
Hieta-aho, Sarah
Kurka, Anita Kristiina
Lähteinen, Atte Johannes
Mahajan, Anuradha Yogesh
Oksanen, Joonatan Emil Aleksanteri
Parmar, Kiransinh Balvantsinh
Pathan, Sabiyabibi
Rosales Maria Christina
Ryönänkoski, Emilia Kristiina
Sampayan, Kim
Santacruz-Martinez, Ashley Nicole
Tameta, Cheyenne Led
Valdez, Siegfredo Jr.
Wai, Khine Su
Yavariramsheh, Mohammadreza